| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| MC Cornick jako Ratrak https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11683 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 19:11 ] |
| Temat postu: | MC Cornick jako Ratrak |
Znalazłem w siecie nietypowego MC Cornicka.Zrobiony na bazie ciagnika rolniczego.Nic innego nie znalazłem w sieci tylko te zdjecie.
|
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 11.05.2006, 19:17 ] |
| Temat postu: | |
Zrobili z niego ratraka |
|
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 19:18 ] |
| Temat postu: | |
Ciekawy pomysł,kupili takiego McCornicka za 250 tys zł i przerobili go sobie na ratraka,który i tak drożej by wyszedł |
|
| Autor: | Cichy Asasyn [ Czw, 11.05.2006, 19:42 ] |
| Temat postu: | |
robi w kanadyjskim "klubie" dla miłośników sportów zimowych. |
|
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 19:55 ] |
| Temat postu: | |
Cichy Asasyn gdzie to znalazłeś?Ja szukałem na google i nie znalazłem nic. |
|
| Autor: | Cichy Asasyn [ Czw, 11.05.2006, 20:03 ] |
| Temat postu: | |
Widzisz, na tym zdjęciu co ty dałeś pisze quadbrandon. To wpisałem w googlach w obrazach po prostu mccornick quadbrandon i już. |
|
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 20:08 ] |
| Temat postu: | |
Cichy Asasyn ale ja jestem ciapa |
|
| Autor: | pardon [ Pią, 12.05.2006, 5:24 ] |
| Temat postu: | |
ciekawe rozwiÄ…zanie... ciekawe jakie sÄ… koszty takiej przerĂłbki.... sama maszyna jest bardzo przyjemna |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 12.05.2006, 5:35 ] |
| Temat postu: | |
moĹĽe ktoĹ› jeszcze odczyta ( |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|