Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Transport wiatraków -śmigieł
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11662
Strona 1 z 1

Autor:  witek11 [ Śro, 10.05.2006, 19:36 ]
Temat postu:  Transport wiatrakĂłw -Ĺ›migieĹ‚

http://sales.nordex-online.com/Fotos/S7 ... nsport.jpg

widac ze ciezkie bo az rama naczepy sie ugina,pewnie smigla sruby do napedy statkow....

zrodlo sales.nordex-online.com

Autor:  ixxos [ Śro, 10.05.2006, 20:06 ]
Temat postu: 

te śmigła są od wiatraków,
wcale nie są ciężkie, może kilka ton, takie śmigiełka robi się z różnych żywic i włókien więc one nie są bardzo ciężkie

zdjęcie jest zbyt duże wiec sobie klikać.

Kurcze ludzie, ja nie wiem co z Wami począć :mryellow: tu się robi coraz większy burdel :evil: :evil:
Wstawiacie byle co, co Wam sie nawinie, mieszacie wszystko ze wszystkim i co ja mam z tym począć, już nawet nie wspomne o pisowni
-i ja mam być tu moderatorem :evil:

Ja starałem się tolerować, byście się przyzwyczaili do forum, by stworzyć milą atmosfere a tu co się dzieje
:x :?

Informuje że od jutra zacznie się ostre kasowanie jeżeli tak dalej będzie
-macie dzień na poprawe :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
sie wk............

Autor:  pardon [ Czw, 11.05.2006, 5:53 ]
Temat postu: 

jeszcze nie widziałem wiatraków z łopatami o tak przekręconym profilu :/

... nadal szukam na tym zdjęciu pojazdu specjalistycznego :roll:
fotka ciekawa ale zupełny OT

Autor:  sl65amg [ Czw, 11.05.2006, 10:58 ]
Temat postu: 

w ktorym miejscu wiatrak ma takie smigla? :roll:

nie mam pojecia co to jest ale juz szybciej jakas sruba wodna do elektrowni czu cuĹ›. przeciez to ma mocowania z obu stron wiec wiatrak chyba odpada...

Autor:  rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 11:06 ]
Temat postu: 

Ja widziałem kiedyś filmik jak przewozili i montowali cały taki duży wiatrak.Piękne były tiry aby przewież takie kolosy.

Autor:  ixxos [ Czw, 11.05.2006, 12:30 ]
Temat postu: 

na tym zdjęciu na tej naczepie są dwa "skrzydła" dlatego Wam się wydaje dziwny skomplikowany profil,
przyjrzyjcie siÄ™ uwaĹĽnie :> :mryellow:

Autor:  pardon [ Czw, 11.05.2006, 12:34 ]
Temat postu: 

buahahhaa ! rzewywiście :D :D

Autor:  sl65amg [ Czw, 11.05.2006, 12:53 ]
Temat postu: 

ale beka :lol: :lol: :lol: no to wsio jasne.
sporawy ten wiatraczek

p.s. ixxos co my bysmy bez ciebie zrobili :wink:

Autor:  Zygfrydiusz [ Czw, 11.05.2006, 15:25 ]
Temat postu: 

kilka miesiecy temu takie transporty z kolobrzeskiego portu byly calkiem normalne... w koncu mamy wiatraki po drodze jak sie jedzie do Koszalina

Autor:  pardon [ Czw, 11.05.2006, 15:53 ]
Temat postu: 

Cytuj:
p.s. ixxos co my bysmy bez ciebie zrobili



w końcu to mod więc czujność ma wyostrzoną :twisted:

Autor:  ixxos [ Czw, 11.05.2006, 17:23 ]
Temat postu: 

Widziałem już poprostu takie rzeczy nawet gdzieś mam taką galeryjke
z poszczegĂłlnymi etapami krok po kroku stawiania takiego wiatraka

ja znajde to wrzuce :roll: ĹĽeby wszyscy wiedzieli i siÄ™ nigdy nie mylili
:twisted:

Autor:  Szakall69 [ Pią, 12.05.2006, 10:18 ]
Temat postu: 

no śmigła - i co z tego jak w tym dziale nie takie rzeczy sie woziło :mryellow: co do NAszego Moda - to powinien byc jeszcze jeden bo ixxos ma Nas chyba juz dość :wink: i ma coraz więcej do roboty

Autor:  Guardian [ Pią, 12.05.2006, 13:28 ]
Temat postu: 

Szakall69 stara się o moda w dziale specjalne :mryellow: nie no żart, ale ixxos czasem ma za dużo roboty... co do wiatraczków, takie małe... hmm troszkę większy niż mam w kompie w zasilaczu :lol: gdzieś (na forum) była strona, ze zdjęciami lepszych transportów ponadnormatywnych... :D

Autor:  ixxos [ Pią, 12.05.2006, 14:40 ]
Temat postu: 

mi inni modowie pomagają, w końcu nie jestem tu sam chociaż może i by się przydał jeszcze ktoś, ale to nie ja decyduje

Mam nadzieje że będzie porządek przynajmiej jakiś czas po tym co napisałem w stopce, bo to takie sugestywne :mryellow: :twisted:



:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/