| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Transport wiatraków -śmigieł https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11662 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | witek11 [ Śro, 10.05.2006, 19:36 ] |
| Temat postu: | Transport wiatraków -śmigieł |
http://sales.nordex-online.com/Fotos/S7 ... nsport.jpg widac ze ciezkie bo az rama naczepy sie ugina,pewnie smigla sruby do napedy statkow.... zrodlo sales.nordex-online.com |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 10.05.2006, 20:06 ] |
| Temat postu: | |
te śmigła są od wiatraków, wcale nie są ciężkie, może kilka ton, takie śmigiełka robi się z różnych żywic i włókien więc one nie są bardzo ciężkie zdjęcie jest zbyt duże wiec sobie klikać. Kurcze ludzie, ja nie wiem co z Wami począć Wstawiacie byle co, co Wam sie nawinie, mieszacie wszystko ze wszystkim i co ja mam z tym począć, już nawet nie wspomne o pisowni -i ja mam być tu moderatorem Ja starałem się tolerować, byście się przyzwyczaili do forum, by stworzyć milą atmosfere a tu co się dzieje Informuje że od jutra zacznie się ostre kasowanie jeżeli tak dalej będzie -macie dzień na poprawe sie wk............ |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 11.05.2006, 5:53 ] |
| Temat postu: | |
jeszcze nie widziałem wiatraków z łopatami o tak przekręconym profilu ... nadal szukam na tym zdjęciu pojazdu specjalistycznego fotka ciekawa ale zupełny OT |
|
| Autor: | sl65amg [ Czw, 11.05.2006, 10:58 ] |
| Temat postu: | |
w ktorym miejscu wiatrak ma takie smigla? nie mam pojecia co to jest ale juz szybciej jakas sruba wodna do elektrowni czu cuĹ›. przeciez to ma mocowania z obu stron wiec wiatrak chyba odpada... |
|
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 11:06 ] |
| Temat postu: | |
Ja widziałem kiedyś filmik jak przewozili i montowali cały taki duży wiatrak.Piękne były tiry aby przewież takie kolosy. |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 11.05.2006, 12:30 ] |
| Temat postu: | |
na tym zdjęciu na tej naczepie są dwa "skrzydła" dlatego Wam się wydaje dziwny skomplikowany profil, przyjrzyjcie się uważnie |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 11.05.2006, 12:34 ] |
| Temat postu: | |
buahahhaa ! rzewywiście |
|
| Autor: | sl65amg [ Czw, 11.05.2006, 12:53 ] |
| Temat postu: | |
ale beka sporawy ten wiatraczek p.s. ixxos co my bysmy bez ciebie zrobili |
|
| Autor: | Zygfrydiusz [ Czw, 11.05.2006, 15:25 ] |
| Temat postu: | |
kilka miesiecy temu takie transporty z kolobrzeskiego portu byly calkiem normalne... w koncu mamy wiatraki po drodze jak sie jedzie do Koszalina |
|
| Autor: | pardon [ Czw, 11.05.2006, 15:53 ] |
| Temat postu: | |
Cytuj: p.s. ixxos co my bysmy bez ciebie zrobili w końcu to mod więc czujność ma wyostrzoną |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 11.05.2006, 17:23 ] |
| Temat postu: | |
Widziałem już poprostu takie rzeczy nawet gdzieś mam taką galeryjke z poszczególnymi etapami krok po kroku stawiania takiego wiatraka ja znajde to wrzuce |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 12.05.2006, 10:18 ] |
| Temat postu: | |
no śmigła - i co z tego jak w tym dziale nie takie rzeczy sie woziło |
|
| Autor: | Guardian [ Pią, 12.05.2006, 13:28 ] |
| Temat postu: | |
Szakall69 stara siÄ™ o moda w dziale specjalne |
|
| Autor: | ixxos [ Pią, 12.05.2006, 14:40 ] |
| Temat postu: | |
mi inni modowie pomagają, w końcu nie jestem tu sam chociaż może i by się przydał jeszcze ktoś, ale to nie ja decyduje Mam nadzieje że będzie porządek przynajmiej jakiś czas po tym co napisałem w stopce, bo to takie sugestywne |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|