Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

MANITOU MLB 625T
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11646
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Śro, 10.05.2006, 7:48 ]
Temat postu:  MANITOU MLB 625T

Image
Image

- teleskopický manipulátor s podkopem
- nosnost na vidlĂ­ch 2500 kg
- výška zdvihu teleskopu 5,22 m
- výkon motoru Perkins - 100 k
- prutok hydrauliky - 184 l/min
- váha stroje 8860 kg
- hloubkovĂ˝ dosah podkopu s prodlouĹľenĂ­m 6150 mm

:D :lol: 8)
chyba jedyny taki pojazd gdzie na traktorku - koparce, udało się jeszcze zamontować teleskopa, bardzo wielozadaniowy sprzęcik.
Nie źle napisałem bo to jest typowa ładowarka teleskopa, z dodaną wysoką kabiną i koparką
--
http://www.manitou-net.cz

Autor:  pardon [ Śro, 10.05.2006, 7:52 ]
Temat postu: 

wspaniała konstrukcja... podobnie jak ten ładowacz NH - niski i stabilny ... podoba mi się przednie ramie i ogólnie cały design

Autor:  VW_Marcin [ Śro, 10.05.2006, 14:23 ]
Temat postu: 

fajne przednie ramie.
Cytuj:
http://www.manitou-net.cz/novobr/MLB_625_4.jpg
czy pod tÄ… pokrywÄ… jest umieszczony silnik??

Autor:  witek11 [ Śro, 10.05.2006, 17:18 ]
Temat postu: 

bardzo fajna i poreczna konstrukcja... moim zdaniem jesli sie przyjmie to w najblizszym czasie wyprze klasyczne koparko-ladowarki.. poniewaz potrafi wiecej... jest bardziej rozbudowana i przydatna...

Autor:  ixxos [ Śro, 10.05.2006, 18:11 ]
Temat postu: 

zgadza się tam z boku jest zespół napędowy
-nie wiem czy wyprze, poza Manitou nikt takiej nie produkuje, i to na dodatek chyba jest nowość,
wyjdzie w praniu jak taki sprzęcik się sprawuje

Autor:  rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 11:25 ]
Temat postu: 

Pierwszy raz takie cos widze.Bardzo fajne,udało sie konstruktorom.Fajnie ze w Polsce jedna firma sprzedaje te ładowarki teleskopowe Manitou

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/