| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| MANITOU MLB 625T https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11646 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Śro, 10.05.2006, 7:48 ] |
| Temat postu: | MANITOU MLB 625T |
- teleskopickĂ˝ manipulátor s podkopem - nosnost na vidlĂch 2500 kg - výška zdvihu teleskopu 5,22 m - vĂ˝kon motoru Perkins - 100 k - prutok hydrauliky - 184 l/min - váha stroje 8860 kg - hloubkovĂ˝ dosah podkopu s prodlouĹľenĂm 6150 mm chyba jedyny taki pojazd gdzie na traktorku - koparce, udaĹ‚o siÄ™ jeszcze zamontować teleskopa, bardzo wielozadaniowy sprzÄ™cik. Nie Ĺşle napisaĹ‚em bo to jest typowa Ĺ‚adowarka teleskopa, z dodanÄ… wysokÄ… kabinÄ… i koparkÄ… -- http://www.manitou-net.cz |
|
| Autor: | pardon [ Śro, 10.05.2006, 7:52 ] |
| Temat postu: | |
wspaniała konstrukcja... podobnie jak ten ładowacz NH - niski i stabilny ... podoba mi się przednie ramie i ogólnie cały design |
|
| Autor: | VW_Marcin [ Śro, 10.05.2006, 14:23 ] |
| Temat postu: | |
fajne przednie ramie. Cytuj: http://www.manitou-net.cz/novobr/MLB_625_4.jpg |
|
| Autor: | witek11 [ Śro, 10.05.2006, 17:18 ] |
| Temat postu: | |
bardzo fajna i poreczna konstrukcja... moim zdaniem jesli sie przyjmie to w najblizszym czasie wyprze klasyczne koparko-ladowarki.. poniewaz potrafi wiecej... jest bardziej rozbudowana i przydatna... |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 10.05.2006, 18:11 ] |
| Temat postu: | |
zgadza się tam z boku jest zespół napędowy -nie wiem czy wyprze, poza Manitou nikt takiej nie produkuje, i to na dodatek chyba jest nowość, wyjdzie w praniu jak taki sprzęcik się sprawuje |
|
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 11:25 ] |
| Temat postu: | |
Pierwszy raz takie cos widze.Bardzo fajne,udało sie konstruktorom.Fajnie ze w Polsce jedna firma sprzedaje te ładowarki teleskopowe Manitou |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|