 |
|
Obecny czas: Nie, 28.06.2026, 18:13
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 11 posty(ów) ] |
|
Gra John Deere: American Farmer
| Autor |
Wiadomość |
|
Thom
Postów: 27
|
 Gra John Deere: American Farmer
Ostatnio natknąłem się przez przypadek na tą właśnie gierkie, ściągnąłem demko i nawet fajna, spodobała mi się i dlatego ściągam pełną  W grze mamy do dyspozycji tylko maszyny JD.
PoniĹĽej przedstawiam kilka screenĂłw:

|
| Pon, 08.05.2006, 20:25 |
|
 |
|
Mason
Postów: 707 Miejscowość: Ode mnie
|
napewno gra wciÄ…ga rolnikĂłw.
_________________ STOP "Leśnym skrzatom"
|
| Pon, 08.05.2006, 20:36 |
|
 |
|
Thom
Postów: 27
|
Mogą poćwiczyć
Ja rolnikiem nie jestem, w prawdzie pochodze ze wsi
A gre mam bo lubie strategie ekonomiczne (tycoony).
|
| Pon, 08.05.2006, 20:39 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
Można prosić o jakiegoś linka? Do dema lub full? 
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Pon, 08.05.2006, 20:41 |
|
 |
|
Thom
Postów: 27
|
Tutaj jest demko, trzeba się tylko zarejestrować :
http://gry.imro.pl/?exec=game,9988,5,620
A pod tym adresem są linki do pełnej wersji, do ściągnięcia eMulem (ściągnięty plik trzeba wrzucić jako wirtualny napęd przez program do tworzenia takich napędów) :
http://www.osloskop.net/r/7460.html
|
| Pon, 08.05.2006, 20:48 |
|
 |
|
witek11
Postów: 1378 Miejscowość: Jarocin, Poznań
|
moim zdaniem gra typowo dla rolniczych maniakow... kiedys sie zastanawialem skad john deere zdobyl taka renome i popularnosc...
teraz wiem....hehe dziwne ze same maszyny john deere...ale jakos trzeba walczyc o klienta nie?
mie sie osobiscie john deery nie podobaja... wybralbym zamiast nich fendta...
_________________ http://www.prisonplanet.com/
|
| Pon, 08.05.2006, 21:05 |
|
 |
|
pardon
Moderator
Postów: 8972 Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
|
bÄ…dĹş taki uprzejmy i zapodaj linka 
_________________ instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j
|
| Wto, 09.05.2006, 5:20 |
|
 |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
ale fajna  całkiem ładna grafike widze na screnach
duĹĽe jest to demo - i jakie ma wymagania dla komputerka
bym się pościgał jakimś traktorkiem czy kombajnem

_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
|
| Wto, 09.05.2006, 7:34 |
|
 |
|
rumun19
Postów: 871 Miejscowość: z brzucha mamy:D
|
Ta gra mi sie nie podoba.Lepsza jest Sim Tractor.W tej grze tylko wydaje sie rozkazy co trzeba zrobic i sie ogląda jak to sie dzieje,zmaga sie z wichurami,tornadami i innymi przykrymi sprawami.Niestety nei ma tak jak w Sim Tractor ze można sobie pojeżdzić maszynami rolniczymi,a szkoda
|
| Wto, 09.05.2006, 9:01 |
|
 |
|
polac
Postów: 3319 Miejscowość: Miechów
|
JD:AM to straszna lipa!!wydajesz tylko rozkazy,mogłaby ta gra ujść ale gdyby było więcej maszyn(innych marek)
_________________ [']Zulu-2.X.1990-11.II.2007-PAMIĘTAMY!!!![']
|
| Wto, 09.05.2006, 14:24 |
|
 |
|
Thom
Postów: 27
|
Szkoda tylko, że Sim Tractor niema takiej ładnej grafiki jak JD: AF
Jak ściągne full wersje, to pokaże srceeny reszty maszyn, bo jest ich znacznie więcej, tylko wszystkie JD.
|
| Wto, 09.05.2006, 18:58 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 11 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |