| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Case IH SPX https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11636 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Wto, 09.05.2006, 19:00 ] |
| Temat postu: | Case IH SPX |
http://www.wylie-caseih.com/images/NEW2004/4410-01.jpg http://www.wylie-caseih.com/images/NEW2004/4410-02.jpg starszy model
wylie-caseih.com |
|
| Autor: | pardon [ Wto, 09.05.2006, 19:39 ] |
| Temat postu: | |
nonono całkiem całkiem .... zastanawiam się czy istnieją pojazdy opryskujące o regulowanej wysokości zawieszenia .... wspaniałe maszyny |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 09.05.2006, 21:08 ] |
| Temat postu: | |
hehe panuje prawdziwa moda na pojazdy samojezdne... coraz wiecej tego...odnosze wrazenie ze wszystkie (prawie) maja te same wlasciwosci tylko roznia sie znaczkiem na masce.... |
|
| Autor: | ixxos [ Śro, 10.05.2006, 7:14 ] |
| Temat postu: | |
rzeczywiście tak jest w rolnictwie (szczególnie w USA), traktory są zastępowane przez wyspecjalizowane pojazdy które służą tylko do jednego określonego celu pardon chyba nie ma takiej potrzeby, one są bardzo wysoko zawieszone powyżej 1m- 1,3 więc i tak o nic nie zawadzą A jak by były obniżane to tylko by to koszty konstrukcji podnosiło Powinni zorganizować wyścigi takich mastodontów - fajna frajda by była oglądać takie potwory, tylko moc silników trzeba by było mocno zwiększyć, bo seryjnych to raczej są słabe |
|
| Autor: | pardon [ Śro, 10.05.2006, 7:50 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): Powinni zorganizować wyĹ›cigi takich mastodontĂłw - fajna frajda by byĹ‚a oglÄ…dać takie potwory, tylko moc silnikĂłw trzeba by byĹ‚o mocno zwiÄ™kszyć, bo seryjnych to raczej sÄ… sĹ‚abe no i oczywiĹ›cie wyĹ›cig powienien odbywać siÄ™ na takim polu z 1 metrowÄ… roslinnoĹ›ciÄ… ... ale by siÄ™ dziaĹ‚o |
|
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 11:10 ] |
| Temat postu: | |
No fajny opryskiwacz,ostatnio widziałem nowy opryskiwacz firmy John Deere.Piękna bestiaixxos a moze masz do niej dane techniczne(moc silnika,pojemnosć zbiornika,szerokosci belki) |
|
| Autor: | ixxos [ Czw, 11.05.2006, 12:49 ] |
| Temat postu: | |
tutaj coś powinno być, można sobie nawet kupić, to chyba jakiś komis wylie-caseih.com |
|
| Autor: | rumun19 [ Czw, 11.05.2006, 13:04 ] |
| Temat postu: | |
Aha,zobacze moze sobie takie cos kupie i bede ogródek przed blokiem nawadniał |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 12.05.2006, 9:47 ] |
| Temat postu: | |
| Autor: | ixxos [ Pią, 12.05.2006, 15:01 ] |
| Temat postu: | |
Silnik jest z tyłu a w tym dzióbku -bagażnik -lodówka z piwem -może klima -pusta przestrzeń dla długonogich, by mogli sobie rozprostować - stefa zgniotu -radar jak w samolotach Nie wiem, zupełnie nie wiem po co oni to zrobili |
|
| Autor: | rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 15:21 ] |
| Temat postu: | |
Na przodzie moze byc nawet zbiornik z paliwem,bo to jedyne dobre miejsce aby go tam ukryć |
|
| Autor: | sl65amg [ Pią, 12.05.2006, 17:48 ] |
| Temat postu: | |
tam jest zbiornik-na 2 focie od dolu widac ze tam nog nie wsadzisz taka przeciw waga skoro silnik jest z tylu |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|