| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Gra John Deere: American Farmer https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11607 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Thom [ Pon, 08.05.2006, 20:25 ] |
| Temat postu: | Gra John Deere: American Farmer |
Ostatnio natknąłem się przez przypadek na tą właśnie gierkie, ściągnąłem demko i nawet fajna, spodobała mi się i dlatego ściągam pełną Poniżej przedstawiam kilka screenów:
|
|
| Autor: | Mason [ Pon, 08.05.2006, 20:36 ] |
| Temat postu: | |
napewno gra wciÄ…ga rolnikĂłw. |
|
| Autor: | Thom [ Pon, 08.05.2006, 20:39 ] |
| Temat postu: | |
Mogą poćwiczyć Ja rolnikiem nie jestem, w prawdzie pochodze ze wsi A gre mam bo lubie strategie ekonomiczne (tycoony). |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 08.05.2006, 20:41 ] |
| Temat postu: | |
Można prosić o jakiegoś linka? Do dema lub full? |
|
| Autor: | Thom [ Pon, 08.05.2006, 20:48 ] |
| Temat postu: | |
Tutaj jest demko, trzeba się tylko zarejestrować : http://gry.imro.pl/?exec=game,9988,5,620 A pod tym adresem są linki do pełnej wersji, do ściągnięcia eMulem (ściągnięty plik trzeba wrzucić jako wirtualny napęd przez program do tworzenia takich napędów) : http://www.osloskop.net/r/7460.html |
|
| Autor: | witek11 [ Pon, 08.05.2006, 21:05 ] |
| Temat postu: | |
moim zdaniem gra typowo dla rolniczych maniakow... kiedys sie zastanawialem skad john deere zdobyl taka renome i popularnosc... teraz wiem....hehe dziwne ze same maszyny john deere...ale jakos trzeba walczyc o klienta nie? mie sie osobiscie john deery nie podobaja... wybralbym zamiast nich fendta... |
|
| Autor: | pardon [ Wto, 09.05.2006, 5:20 ] |
| Temat postu: | |
bÄ…dĹş taki uprzejmy i zapodaj linka |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 09.05.2006, 7:34 ] |
| Temat postu: | |
ale fajna duże jest to demo - i jakie ma wymagania dla komputerka bym się pościgał jakimś traktorkiem czy kombajnem |
|
| Autor: | rumun19 [ Wto, 09.05.2006, 9:01 ] |
| Temat postu: | |
Ta gra mi sie nie podoba.Lepsza jest Sim Tractor.W tej grze tylko wydaje sie rozkazy co trzeba zrobic i sie ogląda jak to sie dzieje,zmaga sie z wichurami,tornadami i innymi przykrymi sprawami.Niestety nei ma tak jak w Sim Tractor ze można sobie pojeżdzić maszynami rolniczymi,a szkoda |
|
| Autor: | polac [ Wto, 09.05.2006, 14:24 ] |
| Temat postu: | |
JD:AM to straszna lipa!!wydajesz tylko rozkazy,mogłaby ta gra ujść ale gdyby było więcej maszyn(innych marek) |
|
| Autor: | Thom [ Wto, 09.05.2006, 18:58 ] |
| Temat postu: | |
Szkoda tylko, że Sim Tractor niema takiej ładnej grafiki jak JD: AF Jak ściągne full wersje, to pokaże srceeny reszty maszyn, bo jest ich znacznie więcej, tylko wszystkie JD. |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|