
Re: JOHN DEERE - Zbieracze bawełny
pardon napisał(a):
... ixxos dostałem baty za John Deere bawełniaki - też trzeba było rozdzielic topic kombajnów specjalistycznych konkretniej... dlatego nie znalazłem tego ... no ale cóż...
aĹĽ tak siÄ™ nie przejmuj
Temat odblokowany - będzie tak jak sobie życzysz
poprostu nie wiedziałem że tematy o kombajnach aż tak się rozwiną, i dałem wszystko do jednego
