| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| wypadki z udzialem ciezkiego sprzetu rolniczego... https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11521 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | witek11 [ Pią, 05.05.2006, 21:10 ] |
| Temat postu: | wypadki z udzialem ciezkiego sprzetu rolniczego... |
witam pokarze dzis bledy kierowcow,rolnikow,ktore wbrew pozorom drogo kosztuja galerie pod linkami: http://www.farmweb.cz/Host%20galerie/Ji ... alerie.htm http://www.farmweb.cz/Host%20galerie/Ji ... alerie.htm http://www.farmweb.cz/Host%20galerie/Ji ... alerie.htm zrodlo http://www.farmweb.cz |
|
| Autor: | rumun19 [ Pią, 05.05.2006, 21:27 ] |
| Temat postu: | |
No fajne wpadki.JA dodam jeszcze pare innych.Na zdjęciu jest FEnd i JCB Fastrac,którego powodem wypadku była za duża prędkosć żródłohttp://www.farmweb.cz |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 06.05.2006, 7:54 ] |
| Temat postu: | |
ojjjj ten Fastrac srtrasznie się rozj*****ł inne fotki też całkiem niezłe |
|
| Autor: | rumun19 [ Sob, 06.05.2006, 10:43 ] |
| Temat postu: | |
ixxos ale zauważ że tylko koło i felga została zniszczona.Piasta jak widziałęm i cały pród jest w porzadku.Widać predkość robi swoje:P |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 06.05.2006, 11:48 ] |
| Temat postu: | |
ojjjjj - ja bym powiedział, że przednia oś, zawieszenie- do wymiany i oczywiście koła -tak się zastanawiam jak on to jechał |
|
| Autor: | pardon [ Sob, 06.05.2006, 12:53 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): tak siÄ™ zastanawiam jak on to jechaĹ‚ nie jak tylko po czym |
|
| Autor: | polac [ Sob, 06.05.2006, 13:13 ] |
| Temat postu: | |
ixxos napisał(a): -tak siÄ™ zastanawiam jak on to jechaĹ‚ Ja myĹ›lÄ™ ĹĽe musiaĹ‚ siÄ™ z czymĹ› minać a tam droga jest wÄ…ska i mokra a moĹĽliwe ĹĽe szybko jechaĹ‚(Fastrack moĹĽe jechać nawe 70 km/h)I niewyrobiĹ‚ wjechaĹ‚ na trawe i wiadomo co sie staĹ‚o |
|
| Autor: | rumun19 [ Sob, 06.05.2006, 18:10 ] |
| Temat postu: | |
Jak widziałem na innych zdjęciach to ten JCB zachaczył o ciżarowego tira Scania,albo Scania w niego a ten szybko odbij i sie znalazł w rowie |
|
| Autor: | rumun19 [ Wto, 09.05.2006, 16:37 ] |
| Temat postu: | |
Dodam pare znalezionych fotek
http://www.tractorfan.nl |
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 09.05.2006, 17:44 ] |
| Temat postu: | |
o ja chrzanie PS. mam prośbe by nie tworzyć wiele tematów z tymi zgliszczami - 1 czy najwyżej 2 dodawać tutaj dodawać kolejne fotki |
|
| Autor: | witek11 [ Wto, 09.05.2006, 17:49 ] |
| Temat postu: | |
ten john deere z potrojnymi blizniakami...o rzesz w morde... jak on to zrobil? |
|
| Autor: | czolgista55 [ Wto, 09.05.2006, 17:49 ] |
| Temat postu: | |
co ten kolo robił, orał w stawie??????? |
|
| Autor: | rumun19 [ Wto, 09.05.2006, 18:21 ] |
| Temat postu: | |
Mi najbardziej podoba sie ta fotka
|
|
| Autor: | ixxos [ Wto, 09.05.2006, 18:37 ] |
| Temat postu: | |
ta jest pod spodem mazda mx (czy cóś) |
|
| Autor: | Guardian [ Pią, 12.05.2006, 13:38 ] |
| Temat postu: | |
Nie no maszyny niesamowite i wypadki/kolizje/pech kierowców takiż sam... :O szok ze stresem po obejrzenie zdjęć tych "traktorków" (bynajmniej nie do koszenia trawy) |
|
| Autor: | rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 14:03 ] |
| Temat postu: | |
Cięzko miał ten kierowca jeżeli był w srodku pod tym JD 8530 |
|
| Autor: | rolnikZEwsi17 [ Nie, 25.06.2006, 16:41 ] |
| Temat postu: | |
ja tylko nie mam pojęcia po holere rolnik widząc takie bagno wjeżdzą w pole idiotyzm sam byłem świadkiem jak fendt-owi z 7skibowym lemkenem osunęła sie skarpa podczas orania przycza koło mnie na polu pół dznia go wyciągali |
|
| Autor: | pardon [ Pon, 26.06.2006, 6:55 ] |
| Temat postu: | |
|
|
| Autor: | KHOT [ Pon, 26.06.2006, 7:40 ] |
| Temat postu: | |
czolgista55 napisał(a): co ten kolo robiĹ‚, oraĹ‚ w stawie??????? ...mĂłj sÄ…siad, kiedy jeszcze pracowaĹ‚ w PGR-ze lubiĹ‚ spać w pracy. Pewnego razu zasnÄ…Ĺ‚ w ciÄ…gniku na polu podczas orki. PrzeoraĹ‚ wzdĹ‚uĹĽ caĹ‚e pole, przeoraĹ‚ 500 m łąki i wpadĹ‚ ciÄ…gnikiem do maĹ‚ego strumienia. |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 26.06.2006, 9:16 ] |
| Temat postu: | |
pardon skąd te zdjęcia wytrzasnąłeś Kurcze jak to można takie bydle (to chyba kombajn - ta pierwsza fota) wywrócić kołami do góry |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|