Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

wypadki z udzialem ciezkiego sprzetu rolniczego...
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=23&t=11521
Strona 1 z 2

Autor:  witek11 [ Pią, 05.05.2006, 21:10 ]
Temat postu:  wypadki z udzialem ciezkiego sprzetu rolniczego...

witam
pokarze dzis bledy kierowcow,rolnikow,ktore wbrew pozorom drogo kosztuja


galerie pod linkami:

http://www.farmweb.cz/Host%20galerie/Ji ... alerie.htm
http://www.farmweb.cz/Host%20galerie/Ji ... alerie.htm
http://www.farmweb.cz/Host%20galerie/Ji ... alerie.htm



zrodlo http://www.farmweb.cz

Autor:  rumun19 [ Pią, 05.05.2006, 21:27 ]
Temat postu: 

No fajne wpadki.JA dodam jeszcze pare innych.Na zdjęciu jest FEnd i JCB Fastrac,którego powodem wypadku była za duża prędkosć
Image
Image
Image
Image

żródłohttp://www.farmweb.cz

Autor:  ixxos [ Sob, 06.05.2006, 7:54 ]
Temat postu: 

ojjjj ten Fastrac srtrasznie siÄ™ rozj*****Ĺ‚ :evil: :evil: :shock:

inne fotki też całkiem niezłe
8)

Autor:  rumun19 [ Sob, 06.05.2006, 10:43 ]
Temat postu: 

ixxos ale zauważ że tylko koło i felga została zniszczona.Piasta jak widziałęm i cały pród jest w porzadku.Widać predkość robi swoje:P

Autor:  ixxos [ Sob, 06.05.2006, 11:48 ]
Temat postu: 

ojjjjj - ja bym powiedział, że przednia oś, zawieszenie- do wymiany i oczywiście koła
-tak się zastanawiam jak on to jechał :> :roll: :roll:

Autor:  pardon [ Sob, 06.05.2006, 12:53 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
tak się zastanawiam jak on to jechał


nie jak tylko po czym :lol:

Autor:  polac [ Sob, 06.05.2006, 13:13 ]
Temat postu: 

ixxos napisał(a):
-tak się zastanawiam jak on to jechał :> Rolling Eyes Rolling Eyes

Ja myślę że musiał się z czymś minać a tam droga jest wąska i mokra a możliwe że szybko jechał(Fastrack może jechać nawe 70 km/h)I niewyrobił wjechał na trawe i wiadomo co sie stało

Autor:  rumun19 [ Sob, 06.05.2006, 18:10 ]
Temat postu: 

Jak widziałem na innych zdjęciach to ten JCB zachaczył o ciżarowego tira Scania,albo Scania w niego a ten szybko odbij i sie znalazł w rowie

Autor:  rumun19 [ Wto, 09.05.2006, 16:37 ]
Temat postu: 

Dodam pare znalezionych fotek
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

http://www.tractorfan.nl

Autor:  ixxos [ Wto, 09.05.2006, 17:44 ]
Temat postu: 

Image

o ja chrzanie :evil: :evil: :roll:

PS. mam prośbe by nie tworzyć wiele tematów z tymi zgliszczami -
1 czy najwyżej 2 dodawać tutaj dodawać kolejne fotki

Autor:  witek11 [ Wto, 09.05.2006, 17:49 ]
Temat postu: 

ten john deere z potrojnymi blizniakami...o rzesz w morde... jak on to zrobil?

Autor:  czolgista55 [ Wto, 09.05.2006, 17:49 ]
Temat postu: 

co ten kolo robił, orał w stawie???????

Autor:  rumun19 [ Wto, 09.05.2006, 18:21 ]
Temat postu: 

Mi najbardziej podoba sie ta fotka
Image

Autor:  ixxos [ Wto, 09.05.2006, 18:37 ]
Temat postu: 

ta jest pod spodem mazda mx (czy cóś) :?: :twisted: :evil:

Autor:  Guardian [ Pią, 12.05.2006, 13:38 ]
Temat postu: 

Nie no maszyny niesamowite i wypadki/kolizje/pech kierowców takiż sam... :O szok ze stresem po obejrzenie zdjęć tych "traktorków" (bynajmniej nie do koszenia trawy) :lol:

Autor:  rumun19 [ Pią, 12.05.2006, 14:03 ]
Temat postu: 

Cięzko miał ten kierowca jeżeli był w srodku pod tym JD 8530 :evil: Wida ze to nie było specjalnie bo tam ma spytłu raczej podpięte pługi obrotowe na wózku

Autor:  rolnikZEwsi17 [ Nie, 25.06.2006, 16:41 ]
Temat postu: 

ja tylko nie mam pojęcia po holere rolnik widząc takie bagno wjeżdzą w pole idiotyzm sam byłem świadkiem jak fendt-owi z 7skibowym lemkenem osunęła sie skarpa podczas orania przycza koło mnie na polu pół dznia go wyciągali

Autor:  pardon [ Pon, 26.06.2006, 6:55 ]
Temat postu: 

Image
Image

Autor:  KHOT [ Pon, 26.06.2006, 7:40 ]
Temat postu: 

czolgista55 napisał(a):
co ten kolo robił, orał w stawie???????


...mój sąsiad, kiedy jeszcze pracował w PGR-ze lubił spać w pracy. Pewnego razu zasnął w ciągniku na polu podczas orki. Przeorał wzdłuż całe pole, przeorał 500 m łąki i wpadł ciągnikiem do małego strumienia.

Autor:  ixxos [ Pon, 26.06.2006, 9:16 ]
Temat postu: 

:shock: :shock: :shock:
pardon skąd te zdjęcia wytrzasnąłeś :roll: :twisted:
Kurcze jak to moĹĽna takie bydle (to chyba kombajn - ta pierwsza fota)
wywrócić kołami do góry

:shock: :shock:

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/