Obecny czas: Pią, 19.04.2024, 10:20




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Holmer Terra Variant 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Ten Holmer moze zagrozic troche Claas-owi Xerionie i Vredo ale watpie zeby był tak uniwersalny jak Claas.Poniewaz pod Claasa podczepi ie kazda maszyne od zwykłego ciagnika,i inna tez maszyne jak np:przyczepe do sianokiszonki,czy też beczkowóz do gnojownicy.


Czw, 10.05.2007, 14:56
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 1357
Miejscowość: Kolonia Łucka
Post 
Gdzieś to chyba już widziałem :roll: Ale cóż super maszyny. Bardzo interesujący jest układ skrętny.

_________________
"Powiedzcie mi, jak żyć w świecie w którym wiele jest dla niewielu, a niewiele dla reszty...?"


Czw, 10.05.2007, 17:35
Profil

Postów: 199
Miejscowość: Z KRAINY LATAJĄCYCH SIEKIER
Post 
pardon napisał(a):
jesy chłodnica rzeczywiście tej wielkości.


w takich pojazdach z hamulcami hydraulicznymi i rozbudowanym systemem hydraulicznym jest jeszcze potrzebna chłodnica płynu hydraulicznego prawie takich samych rozmiarów jak chłodnica studząca silnik

_________________
BartezTK
NIE uciekajcie z miejsc wypadków DAJCIE OFIAROM,WIEKSZE SZANSE NA PRZEŻYCIE


Czw, 10.05.2007, 19:35
Profil

Postów: 294
Miejscowość: z mamy
Post 
Ciekaw jaka szybkością trzeba jechać żeby tą gnojowice dobrze przykryło :?:


Czw, 10.05.2007, 21:27
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
Seb@ napisał(a):
Ciekaw jaka szybkością trzeba jechać żeby tą gnojowice dobrze przykryło

A z diobre 15km\h to mozna jechac:)Bo one takie maja juz skonsttruowane redlice ze wszystko pokryja:)


Pią, 11.05.2007, 14:24
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4102
Miejscowość: Jelenia Góra
Samochód: Nadal ich za mało..
Post 
Image

:shock: :shock: Świetny. Poprostu świetny. Wielka, robiąca ogromne wrażenie, praktyczna maszyna :shock:

_________________
S T A N C E | W O R K S


Pią, 11.05.2007, 17:52
Profil

Postów: 9
Post 
rumun19 napisał(a):
Ten Holmer moze zagrozic troche Claas-owi Xerionie i Vredo ale watpie zeby był tak uniwersalny jak Claas.Poniewaz pod Claasa podczepi ie kazda maszyne od zwykłego ciagnika,i inna tez maszyne jak np:przyczepe do sianokiszonki,czy też beczkowóz do gnojownicy.


człowiecze widziałeś kiedyć claasa xeriona??? do czego ty go porównujesz?? do Terra dosa który służy tylko i wyłącznie do wywozu gnojowicy i szamba?? xerion to ciągnik rolniczy o bardzo szerokim zastosowaniu tak w rolnictwie jak i w komunalce a terra dosy są produkowane głównie do jednego celu- rozsiewania nawozów lub wywożenia gnojowicy

A z diobre 15km\h to mozna jechac:)Bo one takie maja juz skonsttruowane redlice ze wszystko pokryja:)

on może jechać nawet 4 km/h i tak wszystko przykryje. tutaj nie chodzi o prędkość ale o konstrukcje mechanizów dozujących do gleby. z jaką prędkością byś nie jechał to i tak zostanie to przykryte

ps.a najsilniesze ciągniki mają gruuuubo ponad te 600KM o których pisaliście :D


Śro, 16.05.2007, 21:48
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 59
Miejscowość: made in poland
Post 
wizard rewolucja- pokaz nam te ciÄ…gniki.mowa jest o ciÄ…gnikach ktĂłre sÄ… w produkcji :!: a nie o wynalazkach z przed lat tj. big bud :lol:


Czw, 17.05.2007, 9:58
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
wizard rewolucja napisał(a):
człowiecze widziałeś kiedyć claasa xeriona???

A Ty widziałes kiedys Xeriona na własne oczy??Ja go porównywałem którego bym wybrał gdyubym miał kupic do celów gnojowicy itp.


Czw, 17.05.2007, 18:58
Profil

Postów: 9
Post 
rumun19 napisał(a):
...Poniewaz pod Claasa podczepi ie kazda maszyne od zwykłego ciagnika,i inna tez maszyne jak np:przyczepe do sianokiszonki,...

w takim razie sam nie wiesz co piszesz :D
Xeriona widziałem i nawet miałem przywilej przejechania sie nim i wierz mi że mógłbym napisać o nim prace magisterską bo wiem o nim praktycznie wszystko z resztą nie tylko o nim bo także o wielu wielu innych sprzętach w przeciwieństwie do ciebie. Czytałem te twoje posty i moim zdaniem to ty nie masz pojęcia o gospodarce a to co mówisz to wyczytałeś na jakichś ulotkach czy innych badziewach i nie mów że tak nie jest


Czw, 17.05.2007, 19:18
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 59
Miejscowość: made in poland
Post 
wizard rewolucja napisał(a):
rumun19 napisał(a):
...Poniewaz pod Claasa podczepi ie kazda maszyne od zwykłego ciagnika,i inna tez maszyne jak np:przyczepe do sianokiszonki,...

w takim razie sam nie wiesz co piszesz :D
Xeriona widziałem i nawet miałem przywilej przejechania sie nim i wierz mi że mógłbym napisać o nim prace magisterską bo wiem o nim praktycznie wszystko z resztą nie tylko o nim bo także o wielu wielu innych sprzętach w przeciwieństwie do ciebie. Czytałem te twoje posty i moim zdaniem to ty nie masz pojęcia o gospodarce a to co mówisz to wyczytałeś na jakichś ulotkach czy innych badziewach i nie mów że tak nie jest


oki zoiomek. pokaz mi te ciÄ…gniki o mocy ponad 600 koni,bo jak na razie to jedziesz po forumowiczach a sam nic nie wnosisz na to forum :!:


Czw, 17.05.2007, 19:28
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 871
Miejscowość: z brzucha mamy:D
Post 
bedziu napisał(a):
oki zoiomek. pokaz mi te ciÄ…gniki o mocy ponad 600 koni,bo jak na razie to jedziesz po forumowiczach a sam nic nie wnosisz na to forum

Zaraz synek napisze ze widział na oczy Big Buda 747 któruy ma poand 700KM i powie ze nim jechał,i sie smaic z takich ludzi chce,a jak sie okaze to on czyta tylko ulotki,i odwiedza strony www na których sie podnieca ze takei cos wogule jest.wizard rewolucja to jaka wersja jechałes Xeriona??


Czw, 17.05.2007, 19:33
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 4056
Miejscowość: tu i tam....
Post 
Panowie ja bym bardzo prosił bez "epitetów" w dyskusji ( :!: :!: :!: )
8)

_________________
A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :


Pią, 18.05.2007, 7:46
Profil
Moderator
Awatar użytkownika

Postów: 8971
Miejscowość: ignorant motoryzacji
Samochód: hiszpański szajs
Post 
spokĂłj Panowie :wink:

_________________
instalacje elektryczne bielsko-biała Czysciwo Bielsko pralnia dywanów puławy Domy Mieszkalne Pościel dla dzieci fan alfa romeo na wieki Moderator też człowiek - nabija posty i trolluje i ch*j


Pią, 18.05.2007, 11:05
Profil

Postów: 9
Post 
rumun: synek to sobie możesz mówić do swojego tatusia a nie do mnie to po pierwsze a po drugie nie jechałem big bud'em i nawet na oczy go nie widziałem.
a co do claasa xeriona to jeździłem wersją 3300 VC na dniach kukurydzy w Szepietowie. Razem z innymi prowadziłem pokaz maszyn do zbioru mas zielonych CLAAS :D:D


Pią, 18.05.2007, 21:20
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 59
Miejscowość: made in poland
Post 
wizard rewolucja napisał(a):

ps.a najsilniesze ciągniki mają gruuuubo ponad te 600KM o których pisaliście :D


nadal wierze że mi je pokazesz :D chtętnie coś nowego się dowiem.
z niecierpliwością czekam :)


Pią, 18.05.2007, 22:04
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 129
Post 
wizard rewolucja napisał(a):
rumun: synek to sobie możesz mówić do swojego tatusia a nie do mnie to po pierwsze a po drugie nie jechałem big bud'em i nawet na oczy go nie widziałem.
a co do claasa xeriona to jeździłem wersją 3300 VC na dniach kukurydzy w Szepietowie. Razem z innymi prowadziłem pokaz maszyn do zbioru mas zielonych CLAAS :D:D

wizard rewolucja napisał(a):
człowiecze widziałeś kiedyć claasa xeriona??? do czego ty go porównujesz?? do Terra dosa który służy tylko i wyłącznie do wywozu gnojowicy i szamba?? xerion to ciągnik rolniczy o bardzo szerokim zastosowaniu tak w rolnictwie jak i w komunalce a terra dosy są produkowane głównie do jednego celu- rozsiewania nawozów lub wywożenia gnojowicy

A z diobre 15km\h to mozna jechac:)Bo one takie maja juz skonsttruowane redlice ze wszystko pokryja:)

on może jechać nawet 4 km/h i tak wszystko przykryje. tutaj nie chodzi o prędkość ale o konstrukcje mechanizów dozujących do gleby. z jaką prędkością byś nie jechał to i tak zostanie to przykryte

ps.a najsilniesze ciągniki mają gruuuubo ponad te 600KM o których pisaliście :D

Dlaczego dzieci na komunie nie dostajÄ… rowerĂłw i zegarkĂłw?


Sob, 19.05.2007, 6:36
Profil

Postów: 9
Post 
na komunie dostałem to i to a skoro mi nie wierzycie to trudno...może i na samochodach sie znacie ale z ciągnikami to raczej ciężko :P a poza tym nie mam ochoty sie z wami kłucić wy widocznie wiecie lepiej gdzie byłem i co widziałem :mryellow:


Sob, 19.05.2007, 9:40
Profil

Postów: 109
Post 
Twierdzisz że się znasz. OK. Ale chłopaki Cię proszą, żebyś rozwinął wątek (traktory 600KM), a Ty na to nie odpowiadasz, tylko dalej twierdzisz że się znasz.
Może zamiast tego, rozwiej mroki naszej niewiedzy, rzuc jakieś ciekawostki, będzie sympatyczniej.


Sob, 19.05.2007, 18:12
Profil
Awatar użytkownika

Postów: 59
Miejscowość: made in poland
Post 
kfazimotor napisał(a):
Twierdzisz że się znasz. OK. Ale chłopaki Cię proszą, żebyś rozwinął wątek (traktory 600KM), a Ty na to nie odpowiadasz, tylko dalej twierdzisz że się znasz.
Może zamiast tego, rozwiej mroki naszej niewiedzy, rzuc jakieś ciekawostki, będzie sympatyczniej.


juz Cie lubie :D


Sob, 19.05.2007, 18:23
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
 cron

Wszelkie sugestie, opinie i uwagi proszę kierować na adres: administrator(at)samochodyswiata(dot)pl

Powered by phpBB3 © 2003-2018