Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

betonowce gomaco

Sob, 19.11.2005, 21:42

fajne te betonowce http://www.gomaco.com/ :shock: :shock: :shock:

img]http://www.gomaco.com/Resources/photos/gp2600/newgen/PB134851.jpg[/img]

Image


Image





Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Nie, 20.11.2005, 8:24

:lol:

mam prośbe, sprawdzaj w "szukaj" czy dany temat już jest, (a ten jest, i zdjęcia troszke za szerokie) i w takim przypadku, dodawaj zdjęcia do już założonego tematu

:mryellow:
dzięki

Nie, 20.11.2005, 13:08

fajne maszyny - oczywiście w Polsce niedostępne a szkoda bo bym sobie taraz wylewką wyłożył :mryellow: :mryellow:

Nie, 20.11.2005, 13:30

Szakall69 napisał(a): oczywiĹ›cie w Polsce niedostÄ™pne


pokazywali w ostatniej, albo przedostatniej Wadze Ciężkiej taką niebieską gdzieś koło Wrocławia jeśli sie nie myle :wink:

Pon, 21.11.2005, 11:24

no to szacudek dla Polskiego drogownictwa 8) 8)

Nie, 08.01.2006, 16:05

Fajne maszyny widziałem takie za Wrocławiem przy budowie A4 ---szacun.
Wyślij odpowiedź