Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wto, 02.10.2007, 20:45
ta ostatnia naczepka bardzo ciekawa do podnoszenia kontenerĂłw
Śro, 03.10.2007, 12:20
dokaldnie
ciekaw jestem ile to moze uwiesc jesli chodzi o ten ciÄ…gnik bo konstrukcja nie wyglada specjalnie mocna
Śro, 03.10.2007, 12:38
Szakall69 napisał(a):ciekaw jestem ile to moze uwiesc jesli chodzi o ten ciÄ…gnik bo konstrukcja nie wyglada specjalnie mocna
Zauważ, że środek ciężkości kontenera spoczywa na osi naczepki więc sam ciągnik raczej niewiele ma do dźwigania.
Śro, 03.10.2007, 13:10
Śmiechowe te autka ale z wyglądu i to co na zdjęciach pokazano to dobry sprzet
Czw, 04.10.2007, 18:01
o Ciup

fajne maszynki:)Podoba mi sie ta z podnoszonym siadłem:)Ale ta ostatnia to pobija ich wszystkich:)A macie może jakies dane techniczne??A to z innej beczki to fajnie ze w kacu jakis temat powstał:)Bo przez chwile to była cisza grobowa:D,moze w kacu cos siem ruszy:)
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.