Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Pon, 13.08.2007, 21:57
Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ?
Pon, 13.08.2007, 22:07
wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy
Wto, 14.08.2007, 9:46
a moze to kombajn ktory oddziela łodygi i liście od całych kolb kukurydzy
Wto, 14.08.2007, 12:13
mi to wyglÄ…da na kombajn do ziemniakĂłw i innych warzyw -ale moĹĽe i siÄ™ myle
Wto, 14.08.2007, 12:24
rure do wysypu plonow ma jak w sieczkarni !!
Wto, 14.08.2007, 13:43
Hubcio napisał(a):wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy Very Happy
Przód jak sieczkarnia a tył jak kombajn do buraków albo ziemniaków ...
Wto, 14.08.2007, 18:00
moĹĽe jest wielozadaniowy (ĹĽart)
w końcu nazwa kombajn - zobowiązuje
Wto, 14.08.2007, 19:27
Chyba faktyczne cos do buraków albo ziemniaków bo tam za drabinką jest coś jakby osprzęt do tego typu zadań

MoĹĽe to jest dobre jak ktoĹ› ma buraki w kukurydzy

2w1
Śro, 15.08.2007, 15:07
Kuba16 napisał(a):
Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ?
przypuszczalnie to jest kombajn do produkcji biokomponentĂłw
Śro, 15.08.2007, 19:56
Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ??
Śro, 15.08.2007, 21:42
A po co cytować post razem z fotką ?
Czw, 16.08.2007, 6:35
Ursus napisał(a):Gdzie sÄ… moderatorzy ?? MoĹĽe ktoĹ› by te fotki zmniejszyĹ‚ ??

bo ten pojazd jest ogromny.... i by go ucieło
Czw, 16.08.2007, 8:14
Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ??
zmniejszone
Czw, 16.08.2007, 10:18
zmniejszone
Piękne dzięki
Czw, 16.08.2007, 18:13
nie wiem do konca co to jest ale fajnie wyglada i pewnie robi nie malu hałas
Pon, 20.08.2007, 15:41
Maszynka c iekawie wyglada,ale to jest sieczkarnia Claas Jaguar tylko co ona ma z tyl zamontowane:/
Pon, 20.08.2007, 17:43
ale na kabinie pisze Holmer - więc dlatego zmieniłem tytuł
Pon, 20.08.2007, 20:16
ixxos napisał(a):na kabinie pisze Holmer
Szczerze mĂłwiÄ…c ja tam widze Haimer ale to sie wytnie
Wto, 21.08.2007, 10:27
Ja tez widze Haimer

Bo Holmer to sa inne maszynki,podobne do Claas-a Xeriona i Terra-GatorĂłw.A podwozie to jhest na 100% Claas jaguar
Wto, 21.08.2007, 22:46
Nigdzie nie moge znaleść info na temat tego pojazdu, który niewątpliwie jest bardzo ciekawy...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.