Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

Haimer BIO-TRUCK kombajn

Pon, 13.08.2007, 21:57

Image

Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ?

Pon, 13.08.2007, 22:07

wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy :D

Wto, 14.08.2007, 9:46

a moze to kombajn ktory oddziela łodygi i liście od całych kolb kukurydzy :>

Wto, 14.08.2007, 12:13

mi to wyglÄ…da na kombajn do ziemniakĂłw i innych warzyw -ale moĹĽe i siÄ™ myle :roll:

Wto, 14.08.2007, 12:24

rure do wysypu plonow ma jak w sieczkarni !!

Wto, 14.08.2007, 13:43

Hubcio napisał(a):wyglada mi to na sieczkarnie do kukurydzy Very Happy

Przód jak sieczkarnia a tył jak kombajn do buraków albo ziemniaków ...

Wto, 14.08.2007, 18:00

moĹĽe jest wielozadaniowy (ĹĽart)

w końcu nazwa kombajn - zobowiązuje :wink:

Wto, 14.08.2007, 19:27

Chyba faktyczne cos do buraków albo ziemniaków bo tam za drabinką jest coś jakby osprzęt do tego typu zadań :D Może to jest dobre jak ktoś ma buraki w kukurydzy :D 2w1

Re: Co to jest ?

Śro, 15.08.2007, 15:07

Kuba16 napisał(a):Image

Wie moĹĽe ktoĹ› co to za urzÄ…dzenie ?
przypuszczalnie to jest kombajn do produkcji biokomponentĂłw

Śro, 15.08.2007, 19:56

Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ?? :twisted:

Śro, 15.08.2007, 21:42

A po co cytować post razem z fotką ? :twisted:

Czw, 16.08.2007, 6:35

Ursus napisał(a):Gdzie sÄ… moderatorzy ?? MoĹĽe ktoĹ› by te fotki zmniejszyĹ‚ ?? :twisted:


bo ten pojazd jest ogromny.... i by go ucieło :twisted:

Czw, 16.08.2007, 8:14

Gdzie są moderatorzy ?? Może ktoś by te fotki zmniejszył ??


zmniejszone :mryellow:

Czw, 16.08.2007, 10:18

zmniejszone

Piękne dzięki :twisted:

Czw, 16.08.2007, 18:13

nie wiem do konca co to jest ale fajnie wyglada i pewnie robi nie malu hałas 8) 8)

Pon, 20.08.2007, 15:41

Maszynka c iekawie wyglada,ale to jest sieczkarnia Claas Jaguar tylko co ona ma z tyl zamontowane:/

Pon, 20.08.2007, 17:43

ale na kabinie pisze Holmer - więc dlatego zmieniłem tytuł :wink:

Pon, 20.08.2007, 20:16

ixxos napisał(a):na kabinie pisze Holmer

Szczerze mĂłwiÄ…c ja tam widze Haimer ale to sie wytnie :D

Wto, 21.08.2007, 10:27

Ja tez widze Haimer :/ Bo Holmer to sa inne maszynki,podobne do Claas-a Xeriona i Terra-GatorĂłw.A podwozie to jhest na 100% Claas jaguar

Wto, 21.08.2007, 22:46

Nigdzie nie moge znaleść info na temat tego pojazdu, który niewątpliwie jest bardzo ciekawy... :roll:
Wyślij odpowiedź