Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Sob, 24.06.2006, 7:53
o jasny gwint! to wjedzie wszedzie! a jak fajnie potrafi zjechac z tej ciezarowki... stanie wszedzie i jest gotowe do pracy!zauwazcie ze jej kola moga sie przesuwac po tych ramionach... natomiast koncowki ramion sluza pewnie jako dodatkowa potpora! bardzo fajna i nowatorska konstrukcja.. respect..
Sob, 24.06.2006, 9:20
Czego to ludzie nie wymyśla

Ale w pełni popieram i uważam, że udana konstrukcja. Tylko rodzi się pytanie o jej trwałość i niezawodność w ciężkich warunkach???
Sob, 24.06.2006, 9:28
super kopareczki - już kiedyś był temacik o nich -dawno
Czy są trwałe i niezawodne - hmmm - wtedy tak się naprawia, aż się naprawi.
Przy takich maszynach nie ma wyboru, stosuje siÄ™ je gdzie nic innego nie wjedzie

i bez względu na koszty
Sob, 24.06.2006, 9:53
te tloczki trzymajace ramionka od kol..musza byc strasznie mocne..przeciez to na nich spoczywa caly ciezar... kabina,konstrukcja,no i ladunek..
Sob, 24.06.2006, 10:14
ixxos napisał(a):juĹĽ kiedyĹ› byĹ‚ temacik o nich -dawno
keywords! keywords! .... bo szukałem i nie znalazłem ...
Sob, 24.06.2006, 10:54
Of madafaka

Piękna maszynka,nawet potrafi ssama zjechac z wysokiego transportu.Przydatna na górkach i w lesie.Respekt dla konstruktorów
Sob, 24.06.2006, 12:08
Bardzo fajna mala kopareczka zwrotna i zwinna nie dajaca szans nawet wiekszym przeszkodom starsznie praktyczna
SUPER!!!
Sob, 24.06.2006, 13:42
Niesamowite! jestem pod wraĹĽaniem
Sob, 24.06.2006, 14:10
wow niesamowita, nikt jej nie stanie na drodze
Sob, 24.06.2006, 17:48
takie cudo wjedzie wszędzie
mogli by zrobić leśną wersję takieju maszyny , wszedzie by wjechała ( no prawie wszędzie )
Wto, 28.08.2007, 20:03
http://www.danjod.com.pl/index.php?mid= ... I9MQ%3D%3D
wejdźcie tutaj: fajny filmik prezentujący możliwości tych koparek
Janek Jeleń
...takĹĽe w lesie np przy wycince drzew
-- podobno na dzień dzisiejszy jest jedna sztuka w Polsce
(może za kilka lat będzie więcej)
Wto, 28.08.2007, 21:12
No cóż ... Na pewno bardzo dobra konstrukcja

I sama "zejdzie" z ciężarówki

za pare lat pewnie koparka bedzoe robić operatorowi sama obiad
Śro, 29.08.2007, 9:52
Ĺšmiechowa troszke ale napewno sie sprawdzi.
Śro, 29.08.2007, 10:33
Jasna ciasna

Z takimi możliwościami ten sprzęt jest wszedzie dostępny. Nie ma dla niego rzeczy nie możliwych
Czw, 30.08.2007, 15:26
Fiuuu xD ciekawa konstrukcja i.. praktyczna
Czw, 30.08.2007, 17:44
no extra maszyna
spaider cat

heheh
Sob, 27.10.2007, 13:11
Witam obszerna galeria koparek kroczÄ…cych Kaiser, Menzi Muck na
http://www.viacar.eu
Sob, 27.10.2007, 15:14
viacar jesteĹ› z tej firmy?
Możesz napisać jaki jest popyt (czy choćby zainteresowanie) w Polsce na takie koparki. Czy to prawda, że w Polsce jest tylko JEDNA sztuka dotychczas
I napisz czy ciężko się nimi jeździ czy obsługuje, bo konstrukcja strasznie skomplikowana
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.