Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

Kaiser - Schreitbagger S1/S2

Sob, 24.06.2006, 6:38

Image

Image

Image

Image

Image
Image


źródła: lkw-stefan.de, http://www.branchenbuch.ch, http://www.michlfranke.de

Sob, 24.06.2006, 7:53

o jasny gwint! to wjedzie wszedzie! a jak fajnie potrafi zjechac z tej ciezarowki... stanie wszedzie i jest gotowe do pracy!zauwazcie ze jej kola moga sie przesuwac po tych ramionach... natomiast koncowki ramion sluza pewnie jako dodatkowa potpora! bardzo fajna i nowatorska konstrukcja.. respect..

Sob, 24.06.2006, 9:20

Czego to ludzie nie wymyśla :) Ale w pełni popieram i uważam, że udana konstrukcja. Tylko rodzi się pytanie o jej trwałość i niezawodność w ciężkich warunkach???

Sob, 24.06.2006, 9:28

super kopareczki - już kiedyś był temacik o nich -dawno :wink:

Czy są trwałe i niezawodne - hmmm - wtedy tak się naprawia, aż się naprawi.
Przy takich maszynach nie ma wyboru, stosuje się je gdzie nic innego nie wjedzie :wink: i bez względu na koszty

Sob, 24.06.2006, 9:53

te tloczki trzymajace ramionka od kol..musza byc strasznie mocne..przeciez to na nich spoczywa caly ciezar... kabina,konstrukcja,no i ladunek..

Sob, 24.06.2006, 10:14

ixxos napisał(a):juĹĽ kiedyĹ› byĹ‚ temacik o nich -dawno



keywords! keywords! .... bo szukałem i nie znalazłem ... :wink:

Sob, 24.06.2006, 10:54

Of madafaka :twisted: Piękna maszynka,nawet potrafi ssama zjechac z wysokiego transportu.Przydatna na górkach i w lesie.Respekt dla konstruktorów

Sob, 24.06.2006, 12:08

Bardzo fajna mala kopareczka zwrotna i zwinna nie dajaca szans nawet wiekszym przeszkodom starsznie praktyczna
SUPER!!!

Sob, 24.06.2006, 13:42

Niesamowite! jestem pod wraĹĽaniem :shock:

Sob, 24.06.2006, 14:10

wow niesamowita, nikt jej nie stanie na drodze :>

Sob, 24.06.2006, 17:48

takie cudo wjedzie wszędzie
mogli by zrobić leśną wersję takieju maszyny , wszedzie by wjechała ( no prawie wszędzie )

Wto, 28.08.2007, 20:03

:arrow:
http://www.danjod.com.pl/index.php?mid= ... I9MQ%3D%3D

wejdźcie tutaj: fajny filmik prezentujący możliwości tych koparek
Janek Jeleń
...takĹĽe w lesie np przy wycince drzew


-- podobno na dzień dzisiejszy jest jedna sztuka w Polsce :wink:
(może za kilka lat będzie więcej) :D

Wto, 28.08.2007, 20:12

:shock: :shock: Ciekawe jaka jest cena takiej koparki :?: Wygląda świetnie, a pracuje pewnie jeszcze lepiej :)

Wto, 28.08.2007, 21:12

No cóż ... Na pewno bardzo dobra konstrukcja :D I sama "zejdzie" z ciężarówki :D za pare lat pewnie koparka bedzoe robić operatorowi sama obiad :D

Śro, 29.08.2007, 9:52

Ĺšmiechowa troszke ale napewno sie sprawdzi.

Śro, 29.08.2007, 10:33

Jasna ciasna :shock: Z takimi możliwościami ten sprzęt jest wszedzie dostępny. Nie ma dla niego rzeczy nie możliwych :shock:

Czw, 30.08.2007, 15:26

Fiuuu xD ciekawa konstrukcja i.. praktyczna :)

Czw, 30.08.2007, 17:44

no extra maszyna

spaider cat :mryellow: :mryellow: heheh

Koparki KroczÄ…ce

Sob, 27.10.2007, 13:11

Witam obszerna galeria koparek kroczÄ…cych Kaiser, Menzi Muck na http://www.viacar.eu


Image

Image

Sob, 27.10.2007, 15:14

viacar jesteĹ› z tej firmy?

Możesz napisać jaki jest popyt (czy choćby zainteresowanie) w Polsce na takie koparki. Czy to prawda, że w Polsce jest tylko JEDNA sztuka dotychczas :?: :?:

I napisz czy ciężko się nimi jeździ czy obsługuje, bo konstrukcja strasznie skomplikowana :twisted:
Wyślij odpowiedź