Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Pią, 16.06.2006, 14:28
Hubtex - Firma produkuje transportery zakładowe do transportu miedzy innymi tafli szkła
Takie pojazdy wjeżdzają poprostu w te naczepy do szkła i na tym polga załadunek, rozładunek
Kolega który szukał prosze sobie zajrzeć na
http://www.hubtex.com/english/products/ ... stems.html
moĹĽe siÄ™ przyda to co tam piszÄ…
Ostatnio edytowany przez
ixxos, Pią, 16.06.2006, 14:45, edytowano w sumie 1 raz
Pią, 16.06.2006, 14:31
bardzo fajne maszynki zakladowe.pewnie oszczedne
Pią, 16.06.2006, 14:42
napęd elektryczny

?
Pią, 16.06.2006, 14:59
Bardzo fajne maszynki.Mam pytanko:A jak transportuja jÄ… np do innych firm tzn tirami ze specjalnymi naczepami?Jezeli ktos ma zdjecie takiej naczepki to prosze o zdjecie.Z gĂłry thxx
Pią, 16.06.2006, 15:18
napęd elektryczny ?
Nie wiem jak inne ale te w Guardian'ie w Częstochowie mają napęd akumulatorowy (żelowe).
Pią, 16.06.2006, 16:27
rumun19 napisał(a):Bardzo fajne maszynki.Mam pytanko:A jak transportuja jÄ… np do innych firm tzn tirami ze specjalnymi naczepami?Jezeli ktos ma zdjecie takiej naczepki to prosze o zdjecie.Z gĂłry thxx
dział ciężarówki - któryś z najnowszych tematów
Pią, 16.06.2006, 16:35
Dzięki ixxos juz znalazłem
Pią, 05.10.2007, 21:09
bronc napisał(a):napÄ™d elektryczny ?
Nie wiem jak inne ale te w Guardian'ie w Częstochowie mają napęd akumulatorowy (żelowe).
Owszem, wózki HUBTEX posiadają napęd elektryczny, ale źródłem napędu są najzwyklejsze akumulatory kwasowo - ołowiowe. Po dwa akumulatory (40V, 1280Ah) na wózek.
Nie, 07.10.2007, 15:52
ciekaw jak dzialaja te chwytaki zeby te szyby dobrze chwycic i ich nie porozbijac
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.