Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Śro, 07.06.2006, 5:45
___________________________________________
HR240G
HR320G-5
ZR420JC
___________________________________________
http://www.hitachi-c-m.com
http://www.diginfo.tv
Troszke małe fotki ... jak znajde wieksze to dorzuce
Śro, 07.06.2006, 6:57
o SZCZÄKI
ciekawe ile trzeba mocy by pokruszyć kamienie czy jakiś złom metalowy

chyba jednak całkiem dużo, z kilkaset koni conajmiej
Śro, 07.06.2006, 14:11
fajna maszynka i widac ze najprawdopodobniej nie jest duza... ciekawe jaka ma sile zgniotu tych kamieni czy czegos co sie tam zarzuci...

,jaka moc,ile pali,no i z jakich materialow sa zbudowane te "noze" do kruszenia... musza byc mocne...
Śro, 07.06.2006, 15:21
To jest potwór a nie maszyna.Kiedys oglądałem taką podczas pracy,świetnie kruszy wielkie głazy.Ona ma silnik wbudowany wiec tylko trzeba w nią troche dużo lać.One są fajne bo wjeżżaja na lawete i heja w droge.
Śro, 07.06.2006, 16:35
przykładowo taki potwór HR240G przeżuwa 15-45 ton kamerdolców na godzinę... silniki stosunkowo słabiutkie (nissany 55KM/2200 obr)
natomiast ten największy sprzęcior (ZR420JC) ma apetyt na 60-230 ton kamienia na godzinę i wyposażony jest w motor Isuzu 180KM
Śro, 07.06.2006, 19:05
tylko tyle

ja myślałem że na takie mielonko potrzeba z 1000 (tysiąc) KM
Śro, 07.06.2006, 21:32
ixxos napisał(a):tylko tyle

ja myślałem że na takie mielonko potrzeba z 1000 (tysiąc) KM

tez na tyle liczylem... takie male... hm....
Śro, 07.06.2006, 21:35
W sam raz maszynka do znęcania się nad kimś. Jak bym był bogaty, to bym coś takiego sobie zmontował zamiast niszczarki do papieru. Pare fakturek zbędnych + kamyczek i mamy świentne danie
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.