Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

ROTATING TELESCOPICS -- Rotating Telehandlers

Wto, 06.06.2006, 19:41

Pojazdy przeładunkowo- budowlane - ładowarki teleskopowe obrotowe
nie wiem jak inaczej po polsku nazwać :wink: zresztą chyba nie ma oficjalnej polskiej nazwy. Są bardzo użyteczne i wielozadaniowe można do nich podczepić różnorodne akcesoria - widły na palety, ładowacze produktów sypkich czy kosze załogowe.
Bardzo dobrze sprawują się z miejscach o małych możliwościach manewrowych.
Konstrukcyjnie wywodzą się z żurawi samojezdnych jednak usunięto wszelkie olinowanie, przez co konstrukcja z pewnością jest znacznie prostsza, tańsza i bardziej niezawodna od dźwigów.
Ładownośc do kilku ton na wysokość nawet kilkunastu metrów

Manitou MRT 1432
Image


Manitou MRT 2150
Image

--
Firma Dieci
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ImageImage
ImageImage

ImageImage
ImageImage

(C)http://www.liftandaccess.com, http://www.dieci.com/

Wto, 06.06.2006, 19:59

No bardzo fajne,tylko małe zastosowanie moim zdaniem w rolnictwie ponieważ ma stopki zeby sie nie gibła.Ale jak na budowe to zaje***

Wto, 06.06.2006, 21:03

rumun19 napisał(a):No bardzo fajne,tylko maĹ‚e zastosowanie moim zdaniem w rolnictwie poniewaĹĽ ma stopki zeby sie nie gibĹ‚a.Ale jak na budowe to zaje***

popieram! zaje**** maszynka,wielozadaniowa

Wto, 06.06.2006, 21:38

i do czego to doprowadziła ewolucja widlaka :lol: :lol:

Śro, 07.06.2006, 6:54

rumun19 a co Ty byś chciał tym robić w rolnictwie :> :wink:

jak sam napisałeś ten pojazd musi mieć bardzo twarde podłoże bo mogło by być niebezpiecznie

Śro, 07.06.2006, 18:22

świetny widłak

Śro, 07.06.2006, 19:07

ixxos napisał(a):rumun19 a co Ty byĹ› chciaĹ‚ tym robić w rolnictwie

mi chodziło zeby one dostarczały kiszonke,układały bele na słome,za pomocą widłaka zeby wsypywały nawóz/zboże do siewnika.Ja wiem ixxos ze ja mam obsesje ze wszystko co takie to zeby było do rolnictwa,ale tak juz mam :>

Śro, 07.06.2006, 19:09

dobra zaraz coś dorzuce rolniczego od Dieci, tylko że też było niedawno o ładowarkach rolniczych a co za dużo tego samnego to nie zdrowo, bo się robi nudno :mryellow:

Czw, 08.06.2006, 20:11

teraz jest 21 wiek i popatrzcie co wymyslaja
Wyślij odpowiedź