Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Śro, 31.05.2006, 22:00
W Europie marka Tadano wystepuje razem z nazwa Faun (a Faun jakis czas temu zostal przejety przez Man'a).
Pią, 02.06.2006, 13:27
a ja dalej krytukuje. temat jest sformułowany troche niedokładnie. dźwigi do terenu

czyli tymi dĹşwigami siÄ™ podnosi teren? z tematu tak wynika.
pardon-jak siÄ™ nie znasz na rzeczy to siÄ™ za niÄ… nie bierz. lepiej na tym wyjdziesz
Pią, 02.06.2006, 16:52
sosna119 napisał(a):a ja dalej krytukuje. temat jest sformuĹ‚owany troche niedokĹ‚adnie. dĹşwigi do terenu

czyli tymi dĹşwigami siÄ™ podnosi teren? z tematu tak wynika.
pardon-jak siÄ™ nie znasz na rzeczy to siÄ™ za niÄ… nie bierz. lepiej na tym wyjdziesz
ok. przyznaję się .. temat zakładany był na szybko i nieprecyzyjny tytuł mógł sugerować inne przeznaczenie... to fakt ... poprawione ..
...
Sob, 03.06.2006, 12:51
bardzo fajne i zaje*** dzwigi! ciekawe jaki ma udzwig ten z 5 foty!?pewnie stopki utrzymujace rozklad ciezaru sa automatycznie poziomowane... skoro jest to dzwig terenowy....(chodzi o dzwigi na pierwszych 5 fotach)..bardzo fajne
Pon, 05.06.2006, 20:22
te z ostatnich zdjęć 2-osówki są jak najbardziej terenowe,
wysoko zawieszone podwozia duże terenowe koła
a te wieloośiówki to juz bardziej pojazdy drogowe a nawet miejskie
Pon, 05.06.2006, 20:38
No bardzo fajne ale jednak w europie krĂłluje Liebherr.Jak znajde fotki to wrzuce
Sob, 10.06.2006, 17:11
widziałem taki dzwigi w akcji przy budowie dworca PKP w Krakowie - szkoda że nie ma fo jak ma wyciągnięte ramie

bo robi wrazenie
Sob, 10.06.2006, 17:32
fajne umnie sÄ… liebherr i jelcze
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.