Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

TADANO - dĹşwigi terenowe (15-220 ton)

Śro, 31.05.2006, 14:02

Image

Image

Image

Image

Image

___________________

Image

Image

Image

Image

Image

http://www.tadanoamerica.com
Ostatnio edytowany przez pardon, Pią, 02.06.2006, 16:46, edytowano w sumie 1 raz

Śro, 31.05.2006, 22:00

W Europie marka Tadano wystepuje razem z nazwa Faun (a Faun jakis czas temu zostal przejety przez Man'a).

Pią, 02.06.2006, 13:27

a ja dalej krytukuje. temat jest sformułowany troche niedokładnie. dźwigi do terenu :) czyli tymi dźwigami się podnosi teren? z tematu tak wynika.
pardon-jak siÄ™ nie znasz na rzeczy to siÄ™ za niÄ… nie bierz. lepiej na tym wyjdziesz

Pią, 02.06.2006, 16:52

sosna119 napisał(a):a ja dalej krytukuje. temat jest sformuĹ‚owany troche niedokĹ‚adnie. dĹşwigi do terenu :) czyli tymi dĹşwigami siÄ™ podnosi teren? z tematu tak wynika.
pardon-jak siÄ™ nie znasz na rzeczy to siÄ™ za niÄ… nie bierz. lepiej na tym wyjdziesz


ok. przyznaję się .. temat zakładany był na szybko i nieprecyzyjny tytuł mógł sugerować inne przeznaczenie... to fakt ... poprawione ..



... :>

Sob, 03.06.2006, 12:51

bardzo fajne i zaje*** dzwigi! ciekawe jaki ma udzwig ten z 5 foty!?pewnie stopki utrzymujace rozklad ciezaru sa automatycznie poziomowane... skoro jest to dzwig terenowy....(chodzi o dzwigi na pierwszych 5 fotach)..bardzo fajne

Pon, 05.06.2006, 20:22

te z ostatnich zdjęć 2-osówki są jak najbardziej terenowe,
wysoko zawieszone podwozia duże terenowe koła

a te wieloośiówki to juz bardziej pojazdy drogowe a nawet miejskie

Pon, 05.06.2006, 20:38

No bardzo fajne ale jednak w europie krĂłluje Liebherr.Jak znajde fotki to wrzuce

Sob, 10.06.2006, 17:11

widziałem taki dzwigi w akcji przy budowie dworca PKP w Krakowie - szkoda że nie ma fo jak ma wyciągnięte ramie :( bo robi wrazenie 8)

Sob, 10.06.2006, 17:32

fajne umnie sÄ… liebherr i jelcze
Wyślij odpowiedź