Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Sob, 13.05.2006, 8:28
No może być tylko na tych oponach w ścieżki technologiczne sie może nie zmieścić
Sob, 13.05.2006, 9:18
Opel Vectra FUN napisał(a):No moĹĽe być tylko na tych oponach w Ĺ›cieĹĽki technologiczne sie moĹĽe nie zmieĹ›cić
ma racje..w sciezki sie nie zmiesci.. poniszczy uprawy..
ale wyglada niezle..budzi respect.. jak przystalo na usa...
Sob, 13.05.2006, 19:47
moze służy do opryskiwania jakiś trawników ? chyba że pole jest specjalnie przygotowane pod rozstaw osi i kół tego jankeskiego olbrzyma ...

respekt dla tej maszyny
a wogĂłle to dobrywieczĂłr
Sob, 13.05.2006, 20:24
moze służy do opryskiwania jakiś trawników ?
Myśle że tak, przynajmniej na zgjęciu opryskuje trawę
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.