Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

Pią, 12.05.2006, 18:37

Takie cos juz widziałem.Jest w polsce firma które produkuje takie ale podczepiane do ciagnika.Produkuje je podajże Sipma.
Image
Image
Image
Image

Sob, 13.05.2006, 7:35

teĹĽ ciekawe, tyle ĹĽe niewielkie :wink:

Widze, że mają specjalne urządzenia samozaładowcze
-tak się zastanawiałem jak je się ładuje, sądziłem, że głównie ładowarkami

Wydzielam do nowego tematu, może jeszcze inne zdjęcia umieście
-polskie produkty trzeba promować
:)

Sob, 13.05.2006, 7:59

widzialem ta przyczepke kiedys..koles w sasiedniej wiosce ma taka.. tylko nie wiedzialem jak sie ja rozladowuje...fajne...od razu ustawia je w pionie..
tylko jest pewien problem..takie przyczepki sa przewidziane dla rolnikow ktorzy nie maja ladowaczy by te bele zaladowac..wiec jesli juz sie takie bele zwiezie przyczepka i rozladuje w pionie to jak ci rolnicy potem je z tamtad wyciagna...szczegolnie te z samej gory??? hm...

Sob, 13.05.2006, 9:02

Fajne samo łapie i samo wyrzuca :lol:

Sob, 13.05.2006, 11:38

sipma to klasyka w polskim rolnictwie...

... z innej bajki ... macie jakieś zdjecia ładowacza czołowego cyklop ?
Wyślij odpowiedź