Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Pią, 12.05.2006, 15:37
Ten pojazd to na razie projekt, prototyp
zdjęcia tylko takie malutkie




producent:
http://www.keldermanairride.com (USA)
Firma też przerabia cięzarówki, pickupy - wysokie zawieszenia, przedłużane kabiny itp
- moĹĽe w odzielnym temacie
Przy okazji - dla rolnikĂłw
Jak siÄ™ przewozi bele w USA - nowy temat
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=11684
Pią, 12.05.2006, 16:00
strasznie szoroki ten dziwoląg .. ale nic dziwnego - w końcu musi urodzić porządną belę
ciekawe jak będzie wyglądał z pełnym oprzyrządowaniem
Pią, 12.05.2006, 17:20
na moje oko pardon on juz ma calkowite oprzyrzadawanie... podbieracz ma pod kabina...za formuje snopy...a na koncu ten taki pionowy prostokat to na moje oko koncowa faza wyrobu beli czyli...wypluwanie...hehe
bardzo fajna kombinacja...zauwazcie ze rolnicy od bardzo duzego czasu uwazaja ze maszyny samojezdne bardzo sa oplacalen...stad szeroka gama chociazby kosiarek samojezdnych.. opryskiwaczy... itp.. ciekawe jaka szerokosc..? troszke czasu i beda pierwsze seryjne takie kombinacje..pewnie u john deera...
Pią, 12.05.2006, 17:22
poprawka ..jak tak sie temu czemus przyjrze... on nie bedzie robil bel!!!!!!!!!!! to beda te wielkie kloce... jak wczesniej w topicu prasa masey ferguson!!!
Pią, 12.05.2006, 18:33
Przecież juz po wygladzie widac ze to jest samojezdna presa wysokiegozgniotu.Ja jednak wole zwykłe,ciagane np Krone czy Claasa,bo mogą być nawet wydajniejsze niż to
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.