Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Pią, 12.05.2006, 15:52
niezłe

na myśl przychodzą mi harvestery z filmu/gry Diune
Pią, 12.05.2006, 17:26
co to??? nigdy takiej wielkej bryly na kolach nie widzialem...nawet w necie... (no chyba ze siolosy suszarnie)... ciekawe jak to tam w srodku przerabia.... ile potrzebuje mocy.... fajne....
Pią, 12.05.2006, 18:20
ciekawe jaki ma ciÄ…g zasysu
Pią, 12.05.2006, 18:29
Batrdzo fajne,takie cos sie przydaje jezeli masz gĂłrke i chcesz jej sie pozbyc,to kopareczke ktĂłra zruszy ziemie i w droge takim czyms
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.