Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

Dammann Airport De-Icer

Czw, 11.05.2006, 20:13

Również firma Damman ma opryskiwacze do lotnisk.Spryskuja one powierzchnie lądowiska.Pojemnosć zbiornków waha sie 2000 do 20000 litrów,a szerokosć belki od 20 do 40 metrów.
Image
Image
ImageImageImage

Czw, 11.05.2006, 20:49

moim zdaniem opryskiwacze montowane na ciezarowkach to bardzo dobry pomysl lecz ustawiony tylko na (tak mysle) trawniki,pola golfowe... poniewaz w polu ceizko samochody sa ciezkie i mocno ugniataja glebe co nie sprzyja roslinkom,poza tym taki sprzet w polu moze latwo ugrzasc i nie wyjechac...

Pią, 12.05.2006, 5:22

o co chodzi z opryskiwaniem lotnisk ? czy to słuzy tylko myciu nawierzchni czy też spryskuje się pasy startowej substancją poprawiającą przyczepność kół samolotów?

wspaniała maszyna :D

Pią, 12.05.2006, 5:43

chyba żeby się lód w zimie nie robił (??) :>

Pią, 12.05.2006, 5:44

acha :wink:
Wyślij odpowiedź