Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Czw, 11.05.2006, 20:49
moim zdaniem opryskiwacze montowane na ciezarowkach to bardzo dobry pomysl lecz ustawiony tylko na (tak mysle) trawniki,pola golfowe... poniewaz w polu ceizko samochody sa ciezkie i mocno ugniataja glebe co nie sprzyja roslinkom,poza tym taki sprzet w polu moze latwo ugrzasc i nie wyjechac...
Pią, 12.05.2006, 5:22
o co chodzi z opryskiwaniem lotnisk ? czy to słuzy tylko myciu nawierzchni czy też spryskuje się pasy startowej substancją poprawiającą przyczepność kół samolotów?
wspaniała maszyna
Pią, 12.05.2006, 5:43
chyba żeby się lód w zimie nie robił (??)
Pią, 12.05.2006, 5:44
acha
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.