te śmigła są od wiatraków,
wcale nie są ciężkie, może kilka ton, takie śmigiełka robi się z różnych żywic i włókien więc one nie są bardzo ciężkie
zdjęcie jest zbyt duże wiec sobie klikać.
Kurcze ludzie, ja nie wiem co z Wami począć

tu się robi coraz większy burdel
Wstawiacie byle co, co Wam sie nawinie, mieszacie wszystko ze wszystkim i co ja mam z tym począć, już nawet nie wspomne o pisowni
-i ja mam być tu moderatorem
Ja starałem się tolerować, byście się przyzwyczaili do forum, by stworzyć milą atmosfere a tu co się dzieje
Informuje że od jutra zacznie się ostre kasowanie jeżeli tak dalej będzie
-macie dzień na poprawe
sie wk............
Ostatnio edytowany przez
ixxos, Czw, 11.05.2006, 13:06, edytowano w sumie 1 raz