Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

Transport wiatraków -śmigieł

Śro, 10.05.2006, 19:36

http://sales.nordex-online.com/Fotos/S7 ... nsport.jpg

widac ze ciezkie bo az rama naczepy sie ugina,pewnie smigla sruby do napedy statkow....

zrodlo sales.nordex-online.com

Śro, 10.05.2006, 20:06

te śmigła są od wiatraków,
wcale nie są ciężkie, może kilka ton, takie śmigiełka robi się z różnych żywic i włókien więc one nie są bardzo ciężkie

zdjęcie jest zbyt duże wiec sobie klikać.

Kurcze ludzie, ja nie wiem co z Wami począć :mryellow: tu się robi coraz większy burdel :evil: :evil:
Wstawiacie byle co, co Wam sie nawinie, mieszacie wszystko ze wszystkim i co ja mam z tym począć, już nawet nie wspomne o pisowni
-i ja mam być tu moderatorem :evil:

Ja starałem się tolerować, byście się przyzwyczaili do forum, by stworzyć milą atmosfere a tu co się dzieje
:x :?

Informuje że od jutra zacznie się ostre kasowanie jeżeli tak dalej będzie
-macie dzień na poprawe :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
sie wk............
Ostatnio edytowany przez ixxos, Czw, 11.05.2006, 13:06, edytowano w sumie 1 raz

Czw, 11.05.2006, 5:53

jeszcze nie widziałem wiatraków z łopatami o tak przekręconym profilu :/

... nadal szukam na tym zdjęciu pojazdu specjalistycznego :roll:
fotka ciekawa ale zupełny OT

Czw, 11.05.2006, 10:58

w ktorym miejscu wiatrak ma takie smigla? :roll:

nie mam pojecia co to jest ale juz szybciej jakas sruba wodna do elektrowni czu cuĹ›. przeciez to ma mocowania z obu stron wiec wiatrak chyba odpada...

Czw, 11.05.2006, 11:06

Ja widziałem kiedyś filmik jak przewozili i montowali cały taki duży wiatrak.Piękne były tiry aby przewież takie kolosy.

Czw, 11.05.2006, 12:30

na tym zdjęciu na tej naczepie są dwa "skrzydła" dlatego Wam się wydaje dziwny skomplikowany profil,
przyjrzyjcie siÄ™ uwaĹĽnie :> :mryellow:

Czw, 11.05.2006, 12:34

buahahhaa ! rzewywiście :D :D

Czw, 11.05.2006, 12:53

ale beka :lol: :lol: :lol: no to wsio jasne.
sporawy ten wiatraczek

p.s. ixxos co my bysmy bez ciebie zrobili :wink:

Czw, 11.05.2006, 15:25

kilka miesiecy temu takie transporty z kolobrzeskiego portu byly calkiem normalne... w koncu mamy wiatraki po drodze jak sie jedzie do Koszalina

Czw, 11.05.2006, 15:53

p.s. ixxos co my bysmy bez ciebie zrobili



w końcu to mod więc czujność ma wyostrzoną :twisted:

Czw, 11.05.2006, 17:23

Widziałem już poprostu takie rzeczy nawet gdzieś mam taką galeryjke
z poszczegĂłlnymi etapami krok po kroku stawiania takiego wiatraka

ja znajde to wrzuce :roll: ĹĽeby wszyscy wiedzieli i siÄ™ nigdy nie mylili
:twisted:

Pią, 12.05.2006, 10:18

no śmigła - i co z tego jak w tym dziale nie takie rzeczy sie woziło :mryellow: co do NAszego Moda - to powinien byc jeszcze jeden bo ixxos ma Nas chyba juz dość :wink: i ma coraz więcej do roboty

Pią, 12.05.2006, 13:28

Szakall69 stara się o moda w dziale specjalne :mryellow: nie no żart, ale ixxos czasem ma za dużo roboty... co do wiatraczków, takie małe... hmm troszkę większy niż mam w kompie w zasilaczu :lol: gdzieś (na forum) była strona, ze zdjęciami lepszych transportów ponadnormatywnych... :D

Pią, 12.05.2006, 14:40

mi inni modowie pomagają, w końcu nie jestem tu sam chociaż może i by się przydał jeszcze ktoś, ale to nie ja decyduje

Mam nadzieje że będzie porządek przynajmiej jakiś czas po tym co napisałem w stopce, bo to takie sugestywne :mryellow: :twisted:



:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Wyślij odpowiedź