Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wto, 09.05.2006, 19:42
ergonomią nie grzeszą aczkolwiek pożyteczne to maszyny .... niezły jest ten trójkołowy
Wto, 09.05.2006, 21:05
ciekawe ile ten trojkolowy moge wyciagnac na maxa V... przeciez prawie caly ciezar kabiny,ladunku,i szczotek spoczywa na przednim kolku... strach na zakretach...szczegolnie dla ludzi z ciezka naga...
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.