Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

Case IH SPX

Wto, 09.05.2006, 19:00

Image
Image
Image
Image
Image

http://www.wylie-caseih.com/images/NEW2004/4410-01.jpg
http://www.wylie-caseih.com/images/NEW2004/4410-02.jpg

starszy model
Image
Image
Image
Image
wylie-caseih.com

Wto, 09.05.2006, 19:39

nonono całkiem całkiem .... zastanawiam się czy istnieją pojazdy opryskujące o regulowanej wysokości zawieszenia ....


wspaniałe maszyny :shock:

Wto, 09.05.2006, 21:08

hehe panuje prawdziwa moda na pojazdy samojezdne... coraz wiecej tego...odnosze wrazenie ze wszystkie (prawie) maja te same wlasciwosci tylko roznia sie znaczkiem na masce....

Śro, 10.05.2006, 7:14

rzeczywiście tak jest w rolnictwie (szczególnie w USA),
traktory są zastępowane przez wyspecjalizowane pojazdy które służą tylko do jednego określonego celu

pardon chyba nie ma takiej potrzeby, one są bardzo wysoko zawieszone powyżej 1m- 1,3 więc i tak o nic nie zawadzą :wink:
A jak by były obniżane to tylko by to koszty konstrukcji podnosiło


Powinni zorganizować wyścigi takich mastodontów - fajna frajda by była oglądać takie potwory, tylko moc silników trzeba by było mocno zwiększyć, bo seryjnych to raczej są słabe :D

Śro, 10.05.2006, 7:50

ixxos napisał(a):Powinni zorganizować wyĹ›cigi takich mastodontĂłw - fajna frajda by byĹ‚a oglÄ…dać takie potwory, tylko moc silnikĂłw trzeba by byĹ‚o mocno zwiÄ™kszyć, bo seryjnych to raczej sÄ… sĹ‚abe


no i oczywiście wyścig powienien odbywać się na takim polu z 1 metrową roslinnością ... ale by się działo :shock:

Czw, 11.05.2006, 11:10

No fajny opryskiwacz,ostatnio widziałem nowy opryskiwacz firmy John Deere.Piękna bestiaixxos a moze masz do niej dane techniczne(moc silnika,pojemnosć zbiornika,szerokosci belki)

Czw, 11.05.2006, 12:49

tutaj coś powinno być, można sobie nawet kupić, to chyba jakiś komis
wylie-caseih.com

Czw, 11.05.2006, 13:04

Aha,zobacze moze sobie takie cos kupie i bede ogródek przed blokiem nawadniał

Pią, 12.05.2006, 9:47

:shock: ale śmiesznie tygląda ta "maska" i tam sie silnik zmieści ?? :lol: nawet radio z cd ma - bajer 8) 8)

Pią, 12.05.2006, 15:01

Silnik jest z tyłu

a w tym dziĂłbku :wink: hmmm ( :?: ) :

-bagaĹĽnik
-lodĂłwka z piwem
-moĹĽe klima
-pusta przestrzeń dla długonogich, by mogli sobie rozprostować
- stefa zgniotu
-radar jak w samolotach :> :mryellow:

Nie wiem, zupełnie nie wiem po co oni to zrobili

Pią, 12.05.2006, 15:21

Na przodzie moze byc nawet zbiornik z paliwem,bo to jedyne dobre miejsce aby go tam ukryć

Pią, 12.05.2006, 17:48

tam jest zbiornik-na 2 focie od dolu widac ze tam nog nie wsadzisz :wink: a na 3 z dolu i 1,2 od gory widac wlew paliwa.
taka przeciw waga skoro silnik jest z tylu
Wyślij odpowiedź