Switch to full style
Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Wyślij odpowiedź

Gra John Deere: American Farmer

Pon, 08.05.2006, 20:25

Ostatnio natknąłem się przez przypadek na tą właśnie gierkie, ściągnąłem demko i nawet fajna, spodobała mi się i dlatego ściągam pełną :) W grze mamy do dyspozycji tylko maszyny JD.

PoniĹĽej przedstawiam kilka screenĂłw:

Image

Image

Image

Pon, 08.05.2006, 20:36

napewno gra wciÄ…ga rolnikĂłw.

Pon, 08.05.2006, 20:39

Mogą poćwiczyć :D

Ja rolnikiem nie jestem, w prawdzie pochodze ze wsi :wink:
A gre mam bo lubie strategie ekonomiczne (tycoony).

Pon, 08.05.2006, 20:41

Można prosić o jakiegoś linka? Do dema lub full? :D

Pon, 08.05.2006, 20:48

Tutaj jest demko, trzeba się tylko zarejestrować :

http://gry.imro.pl/?exec=game,9988,5,620

A pod tym adresem są linki do pełnej wersji, do ściągnięcia eMulem (ściągnięty plik trzeba wrzucić jako wirtualny napęd przez program do tworzenia takich napędów) :

http://www.osloskop.net/r/7460.html

Pon, 08.05.2006, 21:05

moim zdaniem gra typowo dla rolniczych maniakow... kiedys sie zastanawialem skad john deere zdobyl taka renome i popularnosc...
teraz wiem....hehe dziwne ze same maszyny john deere...ale jakos trzeba walczyc o klienta nie? 8)
mie sie osobiscie john deery nie podobaja... wybralbym zamiast nich fendta...

Wto, 09.05.2006, 5:20

bÄ…dĹş taki uprzejmy i zapodaj linka :>

Wto, 09.05.2006, 7:34

ale fajna :lol: całkiem ładna grafike widze na screnach

duĹĽe jest to demo - i jakie ma wymagania dla komputerka
bym się pościgał jakimś traktorkiem czy kombajnem
:twisted:

Wto, 09.05.2006, 9:01

Ta gra mi sie nie podoba.Lepsza jest Sim Tractor.W tej grze tylko wydaje sie rozkazy co trzeba zrobic i sie ogląda jak to sie dzieje,zmaga sie z wichurami,tornadami i innymi przykrymi sprawami.Niestety nei ma tak jak w Sim Tractor ze można sobie pojeżdzić maszynami rolniczymi,a szkoda

Wto, 09.05.2006, 14:24

JD:AM to straszna lipa!!wydajesz tylko rozkazy,mogłaby ta gra ujść ale gdyby było więcej maszyn(innych marek)

Wto, 09.05.2006, 18:58

Szkoda tylko, że Sim Tractor niema takiej ładnej grafiki jak JD: AF :wink:

Jak ściągne full wersje, to pokaże srceeny reszty maszyn, bo jest ich znacznie więcej, tylko wszystkie JD.
Wyślij odpowiedź