Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Pon, 08.05.2006, 20:25
Ostatnio natknąłem się przez przypadek na tą właśnie gierkie, ściągnąłem demko i nawet fajna, spodobała mi się i dlatego ściągam pełną

W grze mamy do dyspozycji tylko maszyny JD.
PoniĹĽej przedstawiam kilka screenĂłw:
Pon, 08.05.2006, 20:36
napewno gra wciÄ…ga rolnikĂłw.
Pon, 08.05.2006, 20:39
Mogą poćwiczyć
Ja rolnikiem nie jestem, w prawdzie pochodze ze wsi
A gre mam bo lubie strategie ekonomiczne (tycoony).
Pon, 08.05.2006, 20:41
Można prosić o jakiegoś linka? Do dema lub full?
Pon, 08.05.2006, 20:48
Tutaj jest demko, trzeba się tylko zarejestrować :
http://gry.imro.pl/?exec=game,9988,5,620
A pod tym adresem są linki do pełnej wersji, do ściągnięcia eMulem (ściągnięty plik trzeba wrzucić jako wirtualny napęd przez program do tworzenia takich napędów) :
http://www.osloskop.net/r/7460.html
Pon, 08.05.2006, 21:05
moim zdaniem gra typowo dla rolniczych maniakow... kiedys sie zastanawialem skad john deere zdobyl taka renome i popularnosc...
teraz wiem....hehe dziwne ze same maszyny john deere...ale jakos trzeba walczyc o klienta nie?
mie sie osobiscie john deery nie podobaja... wybralbym zamiast nich fendta...
Wto, 09.05.2006, 5:20
bÄ…dĹş taki uprzejmy i zapodaj linka
Wto, 09.05.2006, 7:34
ale fajna

całkiem ładna grafike widze na screnach
duĹĽe jest to demo - i jakie ma wymagania dla komputerka
bym się pościgał jakimś traktorkiem czy kombajnem
Wto, 09.05.2006, 9:01
Ta gra mi sie nie podoba.Lepsza jest Sim Tractor.W tej grze tylko wydaje sie rozkazy co trzeba zrobic i sie ogląda jak to sie dzieje,zmaga sie z wichurami,tornadami i innymi przykrymi sprawami.Niestety nei ma tak jak w Sim Tractor ze można sobie pojeżdzić maszynami rolniczymi,a szkoda
Wto, 09.05.2006, 14:24
JD:AM to straszna lipa!!wydajesz tylko rozkazy,mogłaby ta gra ujść ale gdyby było więcej maszyn(innych marek)
Wto, 09.05.2006, 18:58
Szkoda tylko, że Sim Tractor niema takiej ładnej grafiki jak JD: AF
Jak ściągne full wersje, to pokaże srceeny reszty maszyn, bo jest ich znacznie więcej, tylko wszystkie JD.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.