Dźwigi, pojazdy przeładunkowe, budowlane, rolnicze i wszelkie inne
Nie, 07.05.2006, 13:52
fajne alusy.niewiem co napisac bo wyglada jak setki tego typu urzadzen i na fotce nic nie widac
Nie, 07.05.2006, 14:01
czy to rzeczywiście ma napęd na 10 kół ? i czy są jakieś blokady dyfra / reduktory ?
wspaniała maszyna
Nie, 07.05.2006, 14:09
ale bryka! niezle,niezle.... ciekawe czy ma naped na wszstkie kola...? na oko bedzie mialo taka sama ladownosc jak te olbrzymy caty lub liebherry
Nie, 07.05.2006, 16:31
niestety brak danych i tylko to jedno zdjęcie
Ktoś poprostu przerobił sobie zwykłego Moxy, dodał kolejne osie
Wto, 09.05.2006, 14:53
No nawet,nawet.Ĺadowność to on ma duĹĽÄ… i wytrzymaĹ‚osc bo tyle oĹ›.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.