| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| "Max" https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=8565 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pią, 18.11.2005, 16:44 ] |
| Temat postu: | "Max" |
Autobusik miejski hybrydowy coś w stylu takiego krótkiego metra - bardzo nowoczesny musze przyznać
i peroniki
i filmiki po kilka MB (nie oglądałem ) http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pr ... dance.mpeg http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pr ... dance.mpeg a tutaj jeszcze inne zdjęcia (nocne) -w dużej rozdzielczości ![]()
kliknij: http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pressroom/photos/ (C)http://www.rtcsouthernnevada.com |
|
| Autor: | Kobi [ Pią, 18.11.2005, 18:30 ] |
| Temat postu: | |
Bardzo mi się podoba , futurystyczna sylwetka i hybrydowy silnik to w tym przypadku bardzo trafne i udane połacznie |
|
| Autor: | Grześq [ Pią, 18.11.2005, 21:15 ] |
| Temat postu: | |
Ciekawa koncepcja z tym silnikiem hybrydowym, ciekawe o ile niĹĽsze sÄ… koszty utrzymania takiego pojazdu. Kobi napisał(a): ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki Mnie teĹĽ |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 19.11.2005, 16:24 ] |
| Temat postu: | |
Kobi napisał(a): ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki w Polsce dĹ‚ugo by nie wytrzymaĹ‚y |
|
| Autor: | Wojtek1981 [ Sob, 19.11.2005, 23:03 ] |
| Temat postu: | |
Patrzac na te zdiecia i na nasz kraj to tak jakby patrzec okolo 50-60 lat w przod. |
|
| Autor: | Wojtek1981 [ Sob, 19.11.2005, 23:05 ] |
| Temat postu: | |
Patrzac na te zdiecia i na nasz kraj to tak jakby patrzec okolo 50-60 lat w przod. |
|
| Autor: | kenji [ Sob, 19.11.2005, 23:56 ] |
| Temat postu: | |
Szakall69 napisał(a): Kobi napisaĹ‚: ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki w Polsce dĹ‚ugo by nie wytrzymaĹ‚ u nas nie mialaby by prawa istniec... projekt autobusu z takim silnikiem i wprowadzenie go na ulice na pewno wnioslby wiele dobrego dla miast... Sama konstrukcja nadwozia jest nieco zbyt awangardowa ale pomysl z silnikiem jest bardzo trafiony... jakby nie patrzec, w Polsce, najwiiecej smrodu i zanieczyszcze na ulicach powoduja autobusy miejskie... |
|
| Autor: | putin [ Sob, 03.12.2005, 20:35 ] |
| Temat postu: | |
przypomina tramwaj siemensa |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|