Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Absolutebus.com/
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=3785
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Pon, 06.12.2004, 17:51 ]
Temat postu:  Absolutebus.com/

Mikrobusy pokraki ze Stanów - więcej nie mam nic do powiedzenia :evil:

Image

Image
Image
Image
Image

te juĹĽ troche bardziej
Image
Image

Autor:  Wilu [ Pon, 06.12.2004, 17:55 ]
Temat postu: 

Hmmmm .... ĹĽadna rewlacja :roll: :roll:

Autor:  HARNAŚ [ Pon, 06.12.2004, 17:55 ]
Temat postu: 

Jedyne do czego sie nadaje to dla licznej rodzinki lub jako autobus dla emerytów jadących do kościoła :twisted:

Autor:  ixxos [ Pon, 06.12.2004, 18:00 ]
Temat postu: 

HARNAĹš napisał(a):
Jedyne do czego sie nadaje to dla licznej rodzinki lub jako autobus dla emerytów jadących do kościoła :twisted:


może na pogrzeby i stypy - jakieś takie posępne

Autor:  el_ [ Pon, 06.12.2004, 19:20 ]
Temat postu: 

Gdyby u nas takie jeździły jako busy :roll:

Autor:  Ice [ Pon, 06.12.2004, 20:38 ]
Temat postu: 

Te długie całkiem kozackie :]

Autor:  kenji [ Wto, 16.08.2005, 15:50 ]
Temat postu: 

ja juz wole Sprintery, Daily czy Ducato - mikrobusy :roll: te sa paskudne :/

Autor:  Szakall69 [ Sob, 03.12.2005, 14:04 ]
Temat postu: 

dokładnie Amerykańcom to nie wyszło :? :? chociaż raz :> :> :mryellow: :mryellow:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/