| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Absolutebus.com/ https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=3785 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Pon, 06.12.2004, 17:51 ] |
| Temat postu: | Absolutebus.com/ |
Mikrobusy pokraki ze Stanów - więcej nie mam nic do powiedzenia
te juĹĽ troche bardziej
|
|
| Autor: | Wilu [ Pon, 06.12.2004, 17:55 ] |
| Temat postu: | |
Hmmmm .... ĹĽadna rewlacja |
|
| Autor: | HARNAŚ [ Pon, 06.12.2004, 17:55 ] |
| Temat postu: | |
Jedyne do czego sie nadaje to dla licznej rodzinki lub jako autobus dla emerytów jadących do kościoła |
|
| Autor: | ixxos [ Pon, 06.12.2004, 18:00 ] |
| Temat postu: | |
HARNAĹš napisał(a): Jedyne do czego sie nadaje to dla licznej rodzinki lub jako autobus dla emerytĂłw jadÄ…cych do koĹ›cioĹ‚a moĹĽe na pogrzeby i stypy - jakieĹ› takie posÄ™pne |
|
| Autor: | el_ [ Pon, 06.12.2004, 19:20 ] |
| Temat postu: | |
Gdyby u nas takie jeździły jako busy |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 06.12.2004, 20:38 ] |
| Temat postu: | |
Te długie całkiem kozackie :] |
|
| Autor: | kenji [ Wto, 16.08.2005, 15:50 ] |
| Temat postu: | |
ja juz wole Sprintery, Daily czy Ducato - mikrobusy |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 03.12.2005, 14:04 ] |
| Temat postu: | |
dokładnie Amerykańcom to nie wyszło |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|