| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| dzieci do szkoły ! [Autobusy szkolne] https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=3774 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Nie, 05.12.2004, 20:38 ] |
| Temat postu: | dzieci do szkoły ! [Autobusy szkolne] |
Dzisiaj tylko kilka, bo nie chce mi się przeszukiwać http://www.centralstatesbus.com [USA] Blue Bird Micro Bird B-1 Body with General Motors Chassis
Blue Bird Micro Bird B-2 Body with Ford Chassis
Blue Bird Vision Conventional School Bus
Blue-Bird All American Forward Engine (FE)
Blue-Bird All American Rear Engine (RE)
http://www.angelfire.com
Na razie tyle temat mam nadzieje jeszcze siÄ™ rozwinie |
|
| Autor: | HARNAŚ [ Nie, 05.12.2004, 20:43 ] |
| Temat postu: | |
USA nie mogło by istniec bez żółtych taksówek i tych autobusów |
|
| Autor: | el_ [ Nie, 05.12.2004, 20:45 ] |
| Temat postu: | |
W wakacje jechałem czymś takim, tylko że z lat '60 |
|
| Autor: | Wilu [ Nie, 05.12.2004, 20:56 ] |
| Temat postu: | |
el_payaco napisał(a): W wakacje jechaĹ‚em czymĹ› takim, tylko ĹĽe z lat '60 O Ty cfaniaczku |
|
| Autor: | Ice [ Nie, 05.12.2004, 21:26 ] |
| Temat postu: | |
(c) google Hehe Klasyka i oldschool |
|
| Autor: | HARNAŚ [ Nie, 05.12.2004, 21:29 ] |
| Temat postu: | |
Nie pogniewał bym sie jak by mnie czymś takim odwożono do szkoły |
|
| Autor: | Emjot [ Nie, 05.12.2004, 21:33 ] |
| Temat postu: | |
HARNAĹš napisał(a): Nie pogniewaĹ‚ bym sie jak by mnie czymĹ› takim odwoĹĽono do szkoĹ‚y Spoko. U nas teĹĽ nie jest Ĺşle. PrzecieĹĽ mamy w miarÄ™ mĹ‚ode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. |
|
| Autor: | HARNAŚ [ Nie, 05.12.2004, 21:35 ] |
| Temat postu: | |
Emjot napisał(a): Spoko. U nas teĹĽ nie jest Ĺşle. PrzecieĹĽ mamy w miarÄ™ mĹ‚ode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. ZapomniaĹ‚eĹ› dodać ĹĽe z przebiegiem miliona kilometrĂłwi nie speĹ‚niajÄ…cych nawet normy EURO-1000000 |
|
| Autor: | Emjot [ Nie, 05.12.2004, 21:36 ] |
| Temat postu: | |
HARNAĹš napisał(a): Emjot napisał(a): Spoko. U nas teĹĽ nie jest Ĺşle. PrzecieĹĽ mamy w miarÄ™ mĹ‚ode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. ZapomniaĹ‚eĹ› dodać ĹĽe z przebiegiem miliona kilometrĂłwi nie speĹ‚niajÄ…cych nawet normy EURO-1000000 I fenomenalnÄ… imitacjÄ… skĂłry |
|
| Autor: | Kobi [ Nie, 05.12.2004, 22:24 ] |
| Temat postu: | |
Ciekawe jak niskie dzieci wchodzÄ… to tych gigantĂłw |
|
| Autor: | HARNAŚ [ Nie, 05.12.2004, 22:29 ] |
| Temat postu: | |
KaĹĽde dziecko musi mieĹ› drabine |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 03.12.2005, 14:10 ] |
| Temat postu: | |
wersja terenowa miaĹĽdzy |
|
| Autor: | putin [ Sob, 03.12.2005, 20:38 ] |
| Temat postu: | |
w Polsce tez powinni takie cos wprowadzic a nie jakies stare autosany malowane na pomarańczowo joko gimbusy |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|