Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

dzieci do szkoły ! [Autobusy szkolne]
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=3774
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Nie, 05.12.2004, 20:38 ]
Temat postu:  dzieci do szkoĹ‚y ! [Autobusy szkolne]

Dzisiaj tylko kilka, bo nie chce mi się przeszukiwać

http://www.centralstatesbus.com [USA]
Blue Bird Micro Bird B-1 Body with General Motors Chassis
Image

Blue Bird Micro Bird B-2 Body with Ford Chassis
Image

Blue Bird Vision Conventional School Bus
Image

Blue-Bird All American Forward Engine (FE)
Image
Blue-Bird All American Rear Engine (RE)
Image

http://www.angelfire.com
Image

Na razie tyle temat mam nadzieje jeszcze siÄ™ rozwinie

Autor:  HARNAŚ [ Nie, 05.12.2004, 20:43 ]
Temat postu: 

USA nie mogło by istniec bez żółtych taksówek i tych autobusów :)

Autor:  el_ [ Nie, 05.12.2004, 20:45 ]
Temat postu: 

W wakacje jechałem czymś takim, tylko że z lat '60 8)

Autor:  Wilu [ Nie, 05.12.2004, 20:56 ]
Temat postu: 

el_payaco napisał(a):
W wakacje jechałem czymś takim, tylko że z lat '60 8)


O Ty cfaniaczku :wink: :wink: :wink:

Autor:  Ice [ Nie, 05.12.2004, 21:26 ]
Temat postu: 

Image
Image
Image
(c) google

Hehe 8)

Klasyka i oldschool ;)

Autor:  HARNAŚ [ Nie, 05.12.2004, 21:29 ]
Temat postu: 

Nie pogniewał bym sie jak by mnie czymś takim odwożono do szkoły
:twisted: Image

Autor:  Emjot [ Nie, 05.12.2004, 21:33 ]
Temat postu: 

HARNAĹš napisał(a):
Nie pogniewał bym sie jak by mnie czymś takim odwożono do szkoły
:twisted: Image


Spoko. U nas też nie jest źle. Przecież mamy w miarę młode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. :P :wink:

Autor:  HARNAŚ [ Nie, 05.12.2004, 21:35 ]
Temat postu: 

Emjot napisał(a):
Spoko. U nas też nie jest źle. Przecież mamy w miarę młode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. :P :wink:

Zapomniałeś dodać że z przebiegiem miliona kilometrówi nie spełniających nawet normy EURO-1000000 :roll:

Autor:  Emjot [ Nie, 05.12.2004, 21:36 ]
Temat postu: 

HARNAĹš napisał(a):
Emjot napisał(a):
Spoko. U nas też nie jest źle. Przecież mamy w miarę młode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem. :P :wink:

Zapomniałeś dodać że z przebiegiem miliona kilometrówi nie spełniających nawet normy EURO-1000000 :roll:


I fenomenalnÄ… imitacjÄ… skĂłry :D

Autor:  Kobi [ Nie, 05.12.2004, 22:24 ]
Temat postu: 

Ciekawe jak niskie dzieci wchodzÄ… to tych gigantĂłw ;)

Autor:  HARNAŚ [ Nie, 05.12.2004, 22:29 ]
Temat postu: 

KaĹĽde dziecko musi mieĹ› drabine :twisted:

Autor:  Szakall69 [ Sob, 03.12.2005, 14:10 ]
Temat postu: 

wersja terenowa miaĹĽdzy :mryellow: :mryellow:

Autor:  putin [ Sob, 03.12.2005, 20:38 ]
Temat postu: 

w Polsce tez powinni takie cos wprowadzic a nie jakies stare autosany malowane na pomarańczowo joko gimbusy :evil:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/