| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=30143 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | drakor [ Wto, 24.11.2009, 16:54 ] |
| Temat postu: | 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() http://www.mitsubishi-fuso.com/ |
|
| Autor: | Kobi [ Wto, 24.11.2009, 17:23 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
Układ siedzień jak w tramwaju ... a ten telefon stacjonarny na desce rozdzielczej wymiata po całości |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Wto, 24.11.2009, 18:51 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
Stylistycznie nie powala, jest wrecz troche zacofany |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 24.11.2009, 22:22 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
Japończycy inaczej podchodzą do sprawy, niż Europejczycy, stąd różnica w designie |
|
| Autor: | sebastianadam [ Śro, 25.11.2009, 16:08 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
Według mnie jest lepszy od tego czym jeżdżę na wycieczki szkolne |
|
| Autor: | Szakall69 [ Śro, 25.11.2009, 19:00 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
RR ltd Co. napisał(a): JapoĹ„czycy inaczej podchodzÄ… do sprawy, niĹĽ Europejczycy, stÄ…d różnica w designie jesli ten autobus ma byc na rynek azjatycki to ok , bo na Europejskim go nie widze |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 27.11.2009, 21:15 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
coś za dużo sake, bo tył nie pasuje to ogólnej linii auta, sufit jest dość niski i ten dziwny układ siedzeń |
|
| Autor: | BmwM5 [ Sob, 28.11.2009, 12:03 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
Le Cobusier napisał(a): coĹ› za duĹĽo sake, bo tyĹ‚ nie pasuje to ogĂłlnej linii auta, sufit jest dość niski i ten dziwny ukĹ‚ad siedzeĹ„ sory ale to jest autobus dwupoziomowy stÄ…d niski dach, idÄ…c dalej, ukĹ‚ad siedzeĹ„ jest taki a nie inny bo jest to pierwsza liga pod wzglÄ™dem komfortu. wolisz jechać starym autosanem i obijać siÄ™ ramionami z pasaĹĽerem obok? |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 04.12.2009, 21:21 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
Cytuj: wolisz jechać starym autosanem i obijać się ramionami z pasażerem obok? lepszy on niż zapchany i przepocony bus mb sprinter, co do autobusu to jest autokar a nie autobus lokalny. Polska a Japonia to chyba inne realia, Autosan H9 i to oto mitsubishi to zupełnie inne czasy, więc twoje porównanie nie ma sensu |
|
| Autor: | BmwM5 [ Pią, 04.12.2009, 21:26 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
inne czasy? jakoś i tak nadal najwięcej dziewiątek jeździ w barwach pksów |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 18.12.2009, 14:40 ] |
| Temat postu: | Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner |
chodziło mi o epokę w której był projektowany, a nie eksploatowany. Według twojego sposobu myślenia można porównać lanosa do ceed'a? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|