Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=30143
Strona 1 z 1

Autor:  drakor [ Wto, 24.11.2009, 16:54 ]
Temat postu:  2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Image
Image
Image
Image
Image
http://www.mitsubishi-fuso.com/

Autor:  Kobi [ Wto, 24.11.2009, 17:23 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Układ siedzień jak w tramwaju ... a ten telefon stacjonarny na desce rozdzielczej wymiata po całości :lol: Dla takiego autokaru turystycznego nie lepsza była by automatycznia skrzynia ? Bo to widze 6 biegowy manual :>

Autor:  Alfisti4ever [ Wto, 24.11.2009, 18:51 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Stylistycznie nie powala, jest wrecz troche zacofany :? Wnetrze za to musi byc wygodne, aczkolwiek i tutaj design nie powala :wink:

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 24.11.2009, 22:22 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Japończycy inaczej podchodzą do sprawy, niż Europejczycy, stąd różnica w designie

Autor:  sebastianadam [ Śro, 25.11.2009, 16:08 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Według mnie jest lepszy od tego czym jeżdżę na wycieczki szkolne :mryellow: . A już na pewno od autobusu miejskiego :twisted:

Autor:  Szakall69 [ Śro, 25.11.2009, 19:00 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

RR ltd Co. napisał(a):
Japończycy inaczej podchodzą do sprawy, niż Europejczycy, stąd różnica w designie

jesli ten autobus ma byc na rynek azjatycki to ok , bo na Europejskim go nie widze :)

Autor:  Le Cobusier [ Pią, 27.11.2009, 21:15 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

coś za dużo sake, bo tył nie pasuje to ogólnej linii auta, sufit jest dość niski i ten dziwny układ siedzeń

Autor:  BmwM5 [ Sob, 28.11.2009, 12:03 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Le Cobusier napisał(a):
coś za dużo sake, bo tył nie pasuje to ogólnej linii auta, sufit jest dość niski i ten dziwny układ siedzeń

sory ale to jest autobus dwupoziomowy stąd niski dach, idąc dalej, układ siedzeń jest taki a nie inny bo jest to pierwsza liga pod względem komfortu. wolisz jechać starym autosanem i obijać się ramionami z pasażerem obok?

Autor:  Le Cobusier [ Pią, 04.12.2009, 21:21 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Cytuj:
wolisz jechać starym autosanem i obijać się ramionami z pasażerem obok?


lepszy on niż zapchany i przepocony bus mb sprinter, co do autobusu to jest autokar a nie autobus lokalny. Polska a Japonia to chyba inne realia, Autosan H9 i to oto mitsubishi to zupełnie inne czasy, więc twoje porównanie nie ma sensu

Autor:  BmwM5 [ Pią, 04.12.2009, 21:26 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

inne czasy? jakoś i tak nadal najwięcej dziewiątek jeździ w barwach pksów ;)

Autor:  Le Cobusier [ Pią, 18.12.2009, 14:40 ]
Temat postu:  Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

chodziło mi o epokę w której był projektowany, a nie eksploatowany. Według twojego sposobu myślenia można porównać lanosa do ceed'a?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/