Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

[kolej] Radziecki prototyp odrzutowego wagonu silnikowego
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=29832
Strona 1 z 1

Autor:  kulikowski [ Pon, 19.10.2009, 12:10 ]
Temat postu:  [kolej] Radziecki prototyp odrzutowego wagonu silnikowego

http://englishrussia.com/?p=831

EnglishRussia.com napisał(a):
Radziecki prototyp odrzutowego wagonu silnikowego

Image

Na początku lat 70-tych w ZSRR testowano pociągi z napędem odrzutowym. W prototypie odrzutowego wagonu silnikowego zastosowano dwa silniki odrzutowe z samolotu pasażerskiego JAK-40, które pozwoliły rozpędzić się do prędkości 249 km/h.
© źródło: EnglishRussia.com

Autor:  Piotr_24 [ Pon, 19.10.2009, 13:54 ]
Temat postu:  Re: [kolej] Radziecki prototyp odrzutowego wagonu silnikowego

Czyli nie ma nic prostrzego , wziąść jeden wagon od IC rozebrac rządowe Jak-i i mamy własne pociągi odrzutowe :lol: :lol: :lol:

Autor:  RR ltd Co. [ Pon, 19.10.2009, 14:12 ]
Temat postu:  Re: [kolej] Radziecki prototyp odrzutowego wagonu silnikowego

wyglÄ…da jak fotomontaĹĽ :mryellow:
a dachu mu nie zdzierały te silniki?

Autor:  Szakall69 [ Pon, 19.10.2009, 16:47 ]
Temat postu:  Re: [kolej] Radziecki prototyp odrzutowego wagonu silnikowego

gorzej jak przy hamowaniu spadochron zawadzi o trakcje :mryellow:

Autor:  Alfisti4ever [ Wto, 20.10.2009, 10:56 ]
Temat postu:  Re: [kolej] Radziecki prototyp odrzutowego wagonu silnikowego

Takie TGV dla ubogich :lol:

Autor:  Le Cobusier [ Pią, 23.10.2009, 13:51 ]
Temat postu:  Re: [kolej] Radziecki prototyp odrzutowego wagonu silnikowego

ciekawe czy zachował się prototyp

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/