Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Optare Versa
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=29616
Strona 1 z 1

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 18.09.2009, 12:30 ]
Temat postu:  Optare Versa

Image

Image

Image

Image

Image

Specyfikacja: http://s261370817.websitehome.co.uk/pro ... =5&Index=3
(c) optare

Autor:  Alfisti4ever [ Pią, 18.09.2009, 13:02 ]
Temat postu:  Re: Optare Versa

W bieli wyglada jak plemnik :lol: Poza tym tylko jedna para drzwi, co to ma byc :?: :roll: Stylistyka nie powala, takze jestem na nie :/ :wink:

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 18.09.2009, 13:12 ]
Temat postu:  Re: Optare Versa

Przecież ma drugie drzwi z tyłu :> to podmiejski typek

Autor:  Le Cobusier [ Pią, 18.09.2009, 20:13 ]
Temat postu:  Re: Optare Versa

co za paskudę znalazłeś, silnik oczywiście pod tylnymi siedzeniami

Autor:  Michae [ Pon, 21.09.2009, 15:50 ]
Temat postu:  Re: Optare Versa

Tylne światła na pierwszy rzut oka przywodzą na myśl Mana Lion's City :mryellow:

Autor:  RR ltd Co. [ Wto, 22.09.2009, 9:57 ]
Temat postu:  Re: Optare Versa

Le Cobusier napisał(a):
co za paskudę znalazłeś, silnik oczywiście pod tylnymi siedzeniami

a mnie siÄ™ wydaje bardzo oryginalny

Autor:  kulikowski [ Śro, 23.09.2009, 23:33 ]
Temat postu:  Re: Optare Versa

RR ltd Co. napisał(a):
Le Cobusier napisał(a):
co za paskudę znalazłeś, silnik oczywiście pod tylnymi siedzeniami

a mnie siÄ™ wydaje bardzo oryginalny

Tutaj popieram opiniÄ™ RR ltd. Co. - IMO Optare ma swĂłj charakterstycznÄ… stylistykÄ™.

BTW czy sÄ… rĂłwnieĹĽ wersje modeli Optare dla ruchu prawostronnego ?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/