| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Optare Versa https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=29616 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 18.09.2009, 12:30 ] |
| Temat postu: | Optare Versa |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Specyfikacja: http://s261370817.websitehome.co.uk/pro ... =5&Index=3 (c) optare |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Pią, 18.09.2009, 13:02 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Versa |
W bieli wyglada jak plemnik |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 18.09.2009, 13:12 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Versa |
Przecież ma drugie drzwi z tyłu |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 18.09.2009, 20:13 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Versa |
co za paskudę znalazłeś, silnik oczywiście pod tylnymi siedzeniami |
|
| Autor: | Michae [ Pon, 21.09.2009, 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Versa |
Tylne światła na pierwszy rzut oka przywodzą na myśl Mana Lion's City |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Wto, 22.09.2009, 9:57 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Versa |
Le Cobusier napisał(a): co za paskudÄ™ znalazĹ‚eĹ›, silnik oczywiĹ›cie pod tylnymi siedzeniami a mnie siÄ™ wydaje bardzo oryginalny |
|
| Autor: | kulikowski [ Śro, 23.09.2009, 23:33 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Versa |
RR ltd Co. napisał(a): Le Cobusier napisał(a): co za paskudÄ™ znalazĹ‚eĹ›, silnik oczywiĹ›cie pod tylnymi siedzeniami a mnie siÄ™ wydaje bardzo oryginalny Tutaj popieram opiniÄ™ RR ltd. Co. - IMO Optare ma swĂłj charakterstycznÄ… stylistykÄ™. BTW czy sÄ… rĂłwnieĹĽ wersje modeli Optare dla ruchu prawostronnego ? |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|