Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Optare Rapta
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=28930
Strona 1 z 1

Autor:  ixxos [ Czw, 25.06.2009, 20:03 ]
Temat postu:  Optare Rapta

Brytyjski dwupokładowy mieszczuch :D

Image
Image
Image

więcej zdjęć i dane tech producenta:
http://s261370817.websitehome.co.uk/pro ... =1&Index=1

Autor:  Szakall69 [ Czw, 25.06.2009, 20:22 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

zdecydowanie stary dobry , CZERWONY pietrowy autobus na ul. Londynu niz ta paskude :/

Autor:  RR ltd Co. [ Czw, 25.06.2009, 21:54 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

A ja wprost przeciwnie: jest obłędny - wyobraź go sobie szakal, w czerwieni :roll: :mryellow:

Autor:  Ice [ Czw, 25.06.2009, 22:48 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

Prezentuje siÄ™ wprost niesamowicie.

Autor:  Le Cobusier [ Pią, 26.06.2009, 12:09 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

a fuuuu.....

Autor:  Emer [ Pią, 26.06.2009, 13:12 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

Zdecydowanie popieram entuzjastĂłw - wow! A stary czerwony niech sobie jeĹşdzi jako klasyk i atrakcja dla turystĂłw.

Autor:  Alfisti4ever [ Pią, 26.06.2009, 15:13 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

Wyglada okej, ale szału nie ma :wink:

Autor:  Szakall69 [ Pią, 26.06.2009, 17:25 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

RR ltd Co. napisał(a):
A ja wprost przeciwnie: jest obłędny - wyobraź go sobie szakal, w czerwieni :roll: :mryellow:



Le Cobusier napisał(a):
a fuuuu.....


:twisted: :twisted:

Autor:  Thomson [ Sob, 27.06.2009, 22:12 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

Yyy, gdzie on ma tył a gdzie przód? :roll: Jakoś dziwnie wygląda, nie jak autobus miejski tylko turystyczny ;/

Autor:  Szakall69 [ Nie, 28.06.2009, 10:41 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

Thomson napisał(a):
Yyy, gdzie on ma tył a gdzie przód? :roll:

nie fotek z tyłu , te 3 fotki sa od przodu :) wiec narazie nie ma problemu :D

Autor:  Le Cobusier [ Pon, 29.06.2009, 12:34 ]
Temat postu:  Re: Optare Rapta

http://coventrybuses.photos.gb.net/p54756985.html

tu są fotki autobusu z tyłu, ciekawe czy będzie miał silnik w tak zwanej "wieży"

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/