| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Optare Rapta https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=28930 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | ixxos [ Czw, 25.06.2009, 20:03 ] |
| Temat postu: | Optare Rapta |
Brytyjski dwupokładowy mieszczuch ![]() więcej zdjęć i dane tech producenta: http://s261370817.websitehome.co.uk/pro ... =1&Index=1 |
|
| Autor: | Szakall69 [ Czw, 25.06.2009, 20:22 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
zdecydowanie stary dobry , CZERWONY pietrowy autobus na ul. Londynu niz ta paskude |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Czw, 25.06.2009, 21:54 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
A ja wprost przeciwnie: jest obłędny - wyobraź go sobie szakal, w czerwieni |
|
| Autor: | Ice [ Czw, 25.06.2009, 22:48 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
Prezentuje siÄ™ wprost niesamowicie. |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 26.06.2009, 12:09 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
a fuuuu..... |
|
| Autor: | Emer [ Pią, 26.06.2009, 13:12 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
Zdecydowanie popieram entuzjastĂłw - wow! A stary czerwony niech sobie jeĹşdzi jako klasyk i atrakcja dla turystĂłw. |
|
| Autor: | Alfisti4ever [ Pią, 26.06.2009, 15:13 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
Wyglada okej, ale szału nie ma |
|
| Autor: | Szakall69 [ Pią, 26.06.2009, 17:25 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
RR ltd Co. napisał(a): A ja wprost przeciwnie: jest obłędny - wyobraĹş go sobie szakal, w czerwieni Le Cobusier napisał(a): a fuuuu..... |
|
| Autor: | Thomson [ Sob, 27.06.2009, 22:12 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
Yyy, gdzie on ma tył a gdzie przód? |
|
| Autor: | Szakall69 [ Nie, 28.06.2009, 10:41 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
Thomson napisał(a): Yyy, gdzie on ma tyĹ‚ a gdzie przĂłd? nie fotek z tyĹ‚u , te 3 fotki sa od przodu |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pon, 29.06.2009, 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: Optare Rapta |
http://coventrybuses.photos.gb.net/p54756985.html tu są fotki autobusu z tyłu, ciekawe czy będzie miał silnik w tak zwanej "wieży" |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|