
Re: 1971 Pegaso 5023 CL [test Warszawa]
Cytuj:
dokladnie imponowały i to bardzo , były w kolorze ciemno zielonym, miały ergonomie nie porównywalną do samochodów z demoludu
reszte taboru PKS stanowily Jelcze Skody a czesto trafialy sie jeszcze Żubry
Tego to ja niestety nie pamietam. Trafilo mi sie prowadzic kilka z uwagi ,ze miszkam na chwile obecna w madrycie i przy odrobinie szczescia mozna jeszcze czasami takie przyuwazyc!
Co do ergonomi i konfortu ... to zosawie bez komentarza .Wychowalem sie na Ciagnikach z konca lat 90 i poczatku 2000. Wiec tras 800km ktore musialem zrobic pegaso nie najlepiej wspominam

;)