 |
 |
 |
|
Obecny czas: Czw, 25.06.2026, 3:32
|
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy
|
Strona 1 z 1
|
[ 11 posty(ów) ] |
|
| Autor |
Wiadomość |
|
ixxos
Postów: 4056 Miejscowość: tu i tam....
|
 Optare Rapta
_________________ A co to ??" "A po co ??" " A dlaczego ??" :
Ostatnio edytowany przez ixxos, Pią, 26.06.2009, 14:00, edytowano w sumie 1 raz
|
| Czw, 25.06.2009, 20:03 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
 Re: Optare Rapta
zdecydowanie stary dobry , CZERWONY pietrowy autobus na ul. Londynu niz ta paskude 
|
| Czw, 25.06.2009, 20:22 |
|
 |
|
RR ltd Co.
Moderator
Postów: 20837 Miejscowość: Łódź / Warszawa
Samochód: Fiat Delta 3
|
 Re: Optare Rapta
A ja wprost przeciwnie: jest obłędny - wyobraź go sobie szakal, w czerwieni 
_________________ Fanpage SamochodySwiata.pl || Mój Instagram
|
| Czw, 25.06.2009, 21:54 |
|
 |
|
Ice
Moderator
Postów: 24507
|
 Re: Optare Rapta
Prezentuje siÄ™ wprost niesamowicie.
_________________ | pajacyk.pl • polskieserce.pl | Kliknij raz dziennie. Codziennie.
|
| Czw, 25.06.2009, 22:48 |
|
 |
|
Le Cobusier
Postów: 2188
|
 Re: Optare Rapta
a fuuuu.....
|
| Pią, 26.06.2009, 12:09 |
|
 |
|
Emer
Postów: 1832 Miejscowość: SG
Samochód: 323F (BJ)
|
 Re: Optare Rapta
Zdecydowanie popieram entuzjastĂłw - wow! A stary czerwony niech sobie jeĹşdzi jako klasyk i atrakcja dla turystĂłw.
_________________ <--- To było moje autko - Cadillac De Ville '92; 4.9L V8...
|
| Pią, 26.06.2009, 13:12 |
|
 |
|
Alfisti4ever
Postów: 8586 Miejscowość: Wrocław
Samochód: Włoski
|
 Re: Optare Rapta
Wyglada okej, ale szału nie ma 
_________________ Alfa Romeo - la meccanica delle Emozioni Dźwięk V6 Busso o poranku, jak espresso dla uszu! La vita è troppo corta per non guidare italiano!
Why can't we just love everybody and judge them by the car they drive?
|
| Pią, 26.06.2009, 15:13 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
 Re: Optare Rapta
RR ltd Co. napisał(a): A ja wprost przeciwnie: jest obłędny - wyobraĹş go sobie szakal, w czerwieni  Le Cobusier napisał(a): a fuuuu..... 
|
| Pią, 26.06.2009, 17:25 |
|
 |
|
Thomson
Postów: 386 Miejscowość: Hrubieszów k/Zamościa
Samochód: VW Polo 1,9 SDI
|
 Re: Optare Rapta
Yyy, gdzie on ma tył a gdzie przód?  Jakoś dziwnie wygląda, nie jak autobus miejski tylko turystyczny ;/
_________________ Ksiądz to jednak bardzo mądry człowiek, sam ślubów udziela ale sam nigdy się nie ożeni.
|
| Sob, 27.06.2009, 22:12 |
|
 |
|
Szakall69
Postów: 5892 Miejscowość: Kraków
Samochód: Audi A3 1.8 `98
|
 Re: Optare Rapta
Thomson napisał(a): Yyy, gdzie on ma tyĹ‚ a gdzie przĂłd? nie fotek z tyĹ‚u , te 3 fotki sa od przodu  wiec narazie nie ma problemu 
|
| Nie, 28.06.2009, 10:41 |
|
 |
|
Le Cobusier
Postów: 2188
|
 Re: Optare Rapta
http://coventrybuses.photos.gb.net/p54756985.htmltu są fotki autobusu z tyłu, ciekawe czy będzie miał silnik w tak zwanej "wieży"
|
| Pon, 29.06.2009, 12:34 |
|
|
|
Strona 1 z 1
|
[ 11 posty(ów) ] |
|
Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości |
|
Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum Nie możesz edytować swoich postów na tym forum Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
|
|  |
|