| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| BOVA MAGIQ https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=1976 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 20:31 ] |
| Temat postu: | BOVA MAGIQ |
(C) busepullman [edit]
z racji odkopania tematu wrzuciłem pare zdjęć bo stare wygasły... szkoda bo napewno były lepsze /mod/ new sources: http://www.autoreview.ru, http://www.csad.cz, prahamhd.vhd.cz, en.red-dot.org, http://www.abw.by, home.planet.nl, http://www.estermann-reisen.ch |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:01 ] |
| Temat postu: | |
Odrobine zbyt gładki |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:05 ] |
| Temat postu: | |
MoĹĽe stuningowany |
|
| Autor: | Reanimator [ Pon, 09.08.2004, 21:18 ] |
| Temat postu: | |
e no ten jest zajebisty!!!!!!!! |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:31 ] |
| Temat postu: | |
Styl amerykański |
|
| Autor: | Tomasz [ Pon, 09.08.2004, 22:07 ] |
| Temat postu: | |
Tylko na takich zdjęciach ewentualnie da się go oglądać, w normalnym otoczeniu, na normalnych fotach bez tych cieni, wyglądałby koszmarnie... t.m. |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 22:09 ] |
| Temat postu: | |
Chyba bym się za nim nie obejżał w takim razie |
|
| Autor: | markus [ Pon, 09.08.2004, 23:01 ] |
| Temat postu: | |
Dobry jest! |
|
| Autor: | rapsik [ Śro, 11.08.2004, 20:46 ] |
| Temat postu: | |
fotele jak kiecka jakiejĹ› starej baby ze wsi |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 11.08.2004, 21:09 ] |
| Temat postu: | |
Buhaha rozpędziłeś się chyba troche bo ja na żadnym zdjęciu fotelów nie widze |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 11.08.2004, 21:47 ] |
| Temat postu: | |
rapsik napisał(a): fotele jak kiecka jakiejĹ› starej baby ze wsi |
|
| Autor: | lordzofmafia [ Śro, 11.08.2004, 22:00 ] |
| Temat postu: | |
Dj Boowzy napisał(a): Buhaha rozpÄ™dziĹ‚eĹ› siÄ™ chyba troche bo ja na ĹĽadnym zdjÄ™ciu fotelĂłw nie widze To siÄ™ przyjĹĽyj bo na dwĂłch widać. |
|
| Autor: | Kobi [ Czw, 12.08.2004, 10:03 ] |
| Temat postu: | |
No ale dokładnie nie widać |
|
| Autor: | rapsik [ Pią, 13.08.2004, 21:07 ] |
| Temat postu: | |
bo w takie grochy jak "kiecka starej baby:)" |
|
| Autor: | ZIELU [ Sob, 24.06.2006, 17:55 ] |
| Temat postu: | |
Mam pytanie odnośnie tego jak sie wymawia nazwy modeli Bovy: Magiq, Futura?? |
|
| Autor: | -=Sadek=- [ Sob, 24.06.2006, 17:58 ] |
| Temat postu: | |
OT Jeden z największych odkopów jakie na tym forum widziałem EOT |
|
| Autor: | ZIELU [ Sob, 24.06.2006, 18:18 ] |
| Temat postu: | |
To może jakiś wpis do księgi Guinessa?? |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 24.06.2006, 20:17 ] |
| Temat postu: | |
ZIELU napisał(a): Mam pytanie odnoĹ›nie tego jak sie wymawia nazwy modeli Bovy: Magiq, Futura?? "Magiku" -"Futura" ale masz pytania Witanko na forum ps przy okazji) zdjÄ™cia nie dziaĹ‚ajÄ… |
|
| Autor: | pardon [ Sob, 24.06.2006, 20:59 ] |
| Temat postu: | |
wrzuciem do postu Kobi'ego pare fot w ramach odświerzenia ... takie przypadkowe na szybko odgrzebane ... ZIELU .... witamy na forum |
|
| Autor: | ixxos [ Nie, 25.06.2006, 7:01 ] |
| Temat postu: | |
ten pierwszy całkiem ciekawie zaprojektowany - bardzo elegancka linia |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|