Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

BOVA MAGIQ
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=1976
Strona 1 z 2

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 20:31 ]
Temat postu:  BOVA MAGIQ

Image
Image
Image
Image
Image
Image

(C) busepullman

[edit]
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

z racji odkopania tematu wrzuciłem pare zdjęć bo stare wygasły... szkoda bo napewno były lepsze :twisted:
/mod/

new sources: http://www.autoreview.ru, http://www.csad.cz, prahamhd.vhd.cz, en.red-dot.org, http://www.abw.by, home.planet.nl, http://www.estermann-reisen.ch

Autor:  Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:01 ]
Temat postu: 

Odrobine zbyt gładki ;)

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:05 ]
Temat postu: 

MoĹĽe stuningowany :P dziwny ale fajny :P

Autor:  Reanimator [ Pon, 09.08.2004, 21:18 ]
Temat postu: 

e no ten jest zajebisty!!!!!!!!

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:31 ]
Temat postu: 

Styl amerykański :P oskubany ze wszytkiego co się da :P

Autor:  Tomasz [ Pon, 09.08.2004, 22:07 ]
Temat postu: 

Tylko na takich zdjęciach ewentualnie da się go oglądać, w normalnym otoczeniu, na normalnych fotach bez tych cieni, wyglądałby koszmarnie...

t.m.

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 22:09 ]
Temat postu: 

Chyba bym się za nim nie obejżał w takim razie :P

Autor:  markus [ Pon, 09.08.2004, 23:01 ]
Temat postu: 

Dobry jest!

Autor:  rapsik [ Śro, 11.08.2004, 20:46 ]
Temat postu: 

fotele jak kiecka jakiejĹ› starej baby ze wsi

Autor:  Kobi [ Śro, 11.08.2004, 21:09 ]
Temat postu: 

Buhaha rozpędziłeś się chyba troche bo ja na żadnym zdjęciu fotelów nie widze :P

Autor:  Ice [ Śro, 11.08.2004, 21:47 ]
Temat postu: 

rapsik napisał(a):
fotele jak kiecka jakiejĹ› starej baby ze wsi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no nie moge z nim :lol: :lol: :lol: :wink:

Autor:  lordzofmafia [ Śro, 11.08.2004, 22:00 ]
Temat postu: 

Dj Boowzy napisał(a):
Buhaha rozpędziłeś się chyba troche bo ja na żadnym zdjęciu fotelów nie widze :P


To się przyjżyj bo na dwóch widać. :P 8)

Autor:  Kobi [ Czw, 12.08.2004, 10:03 ]
Temat postu: 

No ale dokładnie nie widać :P więc jak możesz oceniać rapsik :P

Autor:  rapsik [ Pią, 13.08.2004, 21:07 ]
Temat postu: 

bo w takie grochy jak "kiecka starej baby:)"

Autor:  ZIELU [ Sob, 24.06.2006, 17:55 ]
Temat postu: 

Mam pytanie odnośnie tego jak sie wymawia nazwy modeli Bovy: Magiq, Futura??

Autor:  -=Sadek=- [ Sob, 24.06.2006, 17:58 ]
Temat postu: 

OT

Jeden z największych odkopów jakie na tym forum widziałem :twisted:

EOT

Autor:  ZIELU [ Sob, 24.06.2006, 18:18 ]
Temat postu: 

To może jakiś wpis do księgi Guinessa?? :mryellow:

Autor:  ixxos [ Sob, 24.06.2006, 20:17 ]
Temat postu: 

ZIELU napisał(a):
Mam pytanie odnośnie tego jak sie wymawia nazwy modeli Bovy: Magiq, Futura??


"Magiku" -"Futura"
ale masz pytania :wink:

Witanko na forum
:D

ps przy okazji) zdjęcia nie działają :roll: może ktoś odświerzy 8)

Autor:  pardon [ Sob, 24.06.2006, 20:59 ]
Temat postu: 

wrzuciem do postu Kobi'ego pare fot w ramach odświerzenia ... takie przypadkowe na szybko odgrzebane ... :lol:

ZIELU .... witamy na forum :> Image :>

Autor:  ixxos [ Nie, 25.06.2006, 7:01 ]
Temat postu: 

ten pierwszy całkiem ciekawie zaprojektowany - bardzo elegancka linia

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/