| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Scani Irizar Century 10.35 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=1960 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 20:26 ] |
| Temat postu: | Scani Irizar Century 10.35 |
(C) busepullman |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:14 ] |
| Temat postu: | |
Eee...amatorski |
|
| Autor: | Reanimator [ Pon, 09.08.2004, 21:17 ] |
| Temat postu: | |
taki zwykły |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:23 ] |
| Temat postu: | |
Zobaczcie na deskre rozdzielczÄ… wyglÄ…da jak fala na morzu |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:25 ] |
| Temat postu: | |
Deska kiszkowata |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:37 ] |
| Temat postu: | |
Gdybym siedzial za deską to chyba bym zwymiotował |
|
| Autor: | Reanimator [ Pon, 09.08.2004, 21:38 ] |
| Temat postu: | |
bowzy se zajebiście posty nabijasz.stworzył temat a teraz gada po części żeby nawalić 100000 postów i tak nie wygrasz samochodu |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:41 ] |
| Temat postu: | |
Nakręcam ipreze która zwie się " nabij posta" |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:43 ] |
| Temat postu: | |
Reanimator napisał(a): tak nie wygrasz samochodu A TO MOZNA WYGRAC? Tak jest Boowzy, z tych galerii niech chociaaz tyle przyjemnosci dla twĂłrcy bedzie |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:47 ] |
| Temat postu: | |
No chłopaki robimy akcje bijemy rekordy nie pamiętacie |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:52 ] |
| Temat postu: | |
AAAAAAAAAAA noo taaaaaaaaaaak |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:53 ] |
| Temat postu: | |
No chłopaki dzisiaj nie zaszaleliśmy |
|
| Autor: | Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:56 ] |
| Temat postu: | |
No bo nie bło z kim A poza tym to dzisiaj w sumie sporo topicków stworzylismy |
|
| Autor: | Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:57 ] |
| Temat postu: | |
Ja dzisiaj stworzyłem 25 chyba |
|
| Autor: | el_ [ Wto, 10.08.2004, 17:08 ] |
| Temat postu: | |
I'm lovin' it |
|
| Autor: | Kobi [ Śro, 11.08.2004, 10:33 ] |
| Temat postu: | |
A co ty w nim takeigo fajnego widzisz ? |
|
| Autor: | Ice [ Śro, 11.08.2004, 10:49 ] |
| Temat postu: | |
Oj chciał coś fajnego powiedziec i przyfisiować |
|
| Autor: | rapsik [ Śro, 11.08.2004, 20:31 ] |
| Temat postu: | |
wracajÄ…c do tematu czy wszystkie fotele muszÄ… miec takie oczojebne kolory |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 03.12.2005, 14:18 ] |
| Temat postu: | |
nie naĹĽekaj tylko podziwiaj |
|
| Autor: | Kolczan [ Sob, 03.12.2005, 21:41 ] |
| Temat postu: | |
Jendo pytanko co do kokpitu. Dlaczego kierownica, obrotomierz, prędkościomierz, kontrolki i inne wskaźniki są z MANa |
|
| Strona 1 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|