Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Scani Irizar Century 10.35
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=1960
Strona 1 z 2

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 20:26 ]
Temat postu:  Scani Irizar Century 10.35

Image
Image
Image
Image

(C) busepullman

Autor:  Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:14 ]
Temat postu: 

Eee...amatorski ;)

Autor:  Reanimator [ Pon, 09.08.2004, 21:17 ]
Temat postu: 

taki zwykły :twisted:

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:23 ]
Temat postu: 

Zobaczcie na deskre rozdzielczÄ… wyglÄ…da jak fala na morzu :P zaduĹĽo na tej desce drewna !

Autor:  Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:25 ]
Temat postu: 

Deska kiszkowata

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:37 ]
Temat postu: 

Gdybym siedzial za deską to chyba bym zwymiotował :lol:

Autor:  Reanimator [ Pon, 09.08.2004, 21:38 ]
Temat postu: 

bowzy se zajebiście posty nabijasz.stworzył temat a teraz gada po części żeby nawalić 100000 postów i tak nie wygrasz samochodu :wink:

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:41 ]
Temat postu: 

Nakręcam ipreze która zwie się " nabij posta" :lol: Ale mi to sprawia przyjemnosć jak zrobie sobie kilkanaście galeri i poźniej na nie odpowiadam :P ;)

Autor:  Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:43 ]
Temat postu: 

Reanimator napisał(a):
tak nie wygrasz samochodu :wink:

A TO MOZNA WYGRAC? :cry: EJJJ DLACZEGO TERAZ MI O TYM MÓWICIE? ;)

Tak jest Boowzy, z tych galerii niech chociaaz tyle przyjemnosci dla twórcy bedzie ;) gadać ile wlezie,a cyferki... je**ć ;)

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:47 ]
Temat postu: 

No chłopaki robimy akcje bijemy rekordy nie pamiętacie :P

Autor:  Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:52 ]
Temat postu: 

AAAAAAAAAAA noo taaaaaaaaaaak :P

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:53 ]
Temat postu: 

No chłopaki dzisiaj nie zaszaleliśmy :P

Autor:  Ice [ Pon, 09.08.2004, 21:56 ]
Temat postu: 

No bo nie bło z kim ;)
A poza tym to dzisiaj w sumie sporo topicków stworzylismy :D powinno wystarczyć na pare dni ;)

Autor:  Kobi [ Pon, 09.08.2004, 21:57 ]
Temat postu: 

Ja dzisiaj stworzyłem 25 chyba :D

Autor:  el_ [ Wto, 10.08.2004, 17:08 ]
Temat postu: 

I'm lovin' it :D

Autor:  Kobi [ Śro, 11.08.2004, 10:33 ]
Temat postu: 

A co ty w nim takeigo fajnego widzisz ?

Autor:  Ice [ Śro, 11.08.2004, 10:49 ]
Temat postu: 

Oj chciał coś fajnego powiedziec i przyfisiować :lol: :wink:

Autor:  rapsik [ Śro, 11.08.2004, 20:31 ]
Temat postu: 

wracajÄ…c do tematu

czy wszystkie fotele muszÄ… miec takie oczojebne kolory

Autor:  Szakall69 [ Sob, 03.12.2005, 14:18 ]
Temat postu: 

nie naĹĽekaj tylko podziwiaj :twisted: :twisted:

Autor:  Kolczan [ Sob, 03.12.2005, 21:41 ]
Temat postu: 

Jendo pytanko co do kokpitu. Dlaczego kierownica, obrotomierz, prędkościomierz, kontrolki i inne wskaźniki są z MANa :?: Takie same można zobaczyć np. w MANach serii F90 czy F2000. Dlaczego więc Scania nie zastosowała własnego kokpitu :?: Przecierz mogli wziąć go z własnych ciężarówek, a nie zaporzyczać od innych.

Strona 1 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/