| Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne https://www.samochodyswiata.pl/ |
|
| Ikarus 270 https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=10180 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | fischer777 [ Sob, 25.02.2006, 13:40 ] |
| Temat postu: | Ikarus 270 |
Zaprezentowany został w 1975 r. i chyba był produkowany...
źródło: buszok |
|
| Autor: | Szakall69 [ Sob, 25.02.2006, 14:08 ] |
| Temat postu: | |
ta szyba 2 pasuje tutaj jak nie wiem |
|
| Autor: | Kobi [ Sob, 25.02.2006, 18:51 ] |
| Temat postu: | |
Wygląda jak 260 z podniesionym dachem i "doklejonymi" pługami z przodu i z tyłu |
|
| Autor: | markus [ Pią, 03.03.2006, 20:53 ] |
| Temat postu: | |
Oszk**** ale muflon |
|
| Autor: | ixxos [ Sob, 04.03.2006, 9:02 ] |
| Temat postu: | |
ojejku |
|
| Autor: | Mason [ Sob, 04.03.2006, 10:55 ] |
| Temat postu: | |
Ikarus miał zaj****ste autobusy. Szkoda że nowych autobusów tej węgierskiej marki nie widuje się już w Polsce. A ten prototyp jest klawy. |
|
| Autor: | Killer [ Sob, 02.12.2006, 21:51 ] |
| Temat postu: | |
Mason napisał(a): Ikarus miaĹ‚ zaj****ste autobusy. Szkoda ĹĽe nowych autobusĂłw tej wÄ™gierskiej marki nie widuje siÄ™ juĹĽ w Polsce. A ten prototyp jest klawy. Wiesz ogĂłlnie to juz nie ma marki Ikarus ... ikarusa wykupiĹ‚ Iribus ... i juĹĽ fabryka na wÄ™grzech nie produkuje pod nazwÄ… Ikarus tylko Iribus i sÄ… to autbusy podobne wyglÄ…dem do nowych EAG ale pod nazwÄ… Iribus niestety ... |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Sob, 02.12.2006, 21:54 ] |
| Temat postu: | |
Dobrze, że odkopałeś ten temat, fajny prototyp. |
|
| Autor: | Rollo1323 [ Sob, 14.03.2009, 16:15 ] |
| Temat postu: | Re: |
Killer napisał(a): Mason napisał(a): Ikarus miaĹ‚ zaj****ste autobusy. Szkoda ĹĽe nowych autobusĂłw tej wÄ™gierskiej marki nie widuje siÄ™ juĹĽ w Polsce. A ten prototyp jest klawy. Wiesz ogĂłlnie to juz nie ma marki Ikarus ... ikarusa wykupiĹ‚ Iribus ... i juĹĽ fabryka na wÄ™grzech nie produkuje pod nazwÄ… Ikarus tylko Iribus i sÄ… to autbusy podobne wyglÄ…dem do nowych EAG ale pod nazwÄ… Iribus niestety ... DokĹ‚adnie. Gdyby nie dĹ‚ugi Ikarusa, na pewno nie wycofaĹ‚ by siÄ™ z rynkĂłw wielu krajĂłw. Nie zaprzeczam, ĹĽe jeĹĽeli Ikarus by produkowaĹ‚ dalej pojazdy komunikacji miejskiej, widzielibyĹ›my je w Polsce w duĹĽych iloĹ›ciach, szczegĂłlnie serii 400. Ciekawostka: NajmĹ‚odszy z przedstawicieli Ikarusa dotarĹ‚ do Bielska-BiaĹ‚ej, w 1998 roku, jako Ikarus 415.14D, różniÄ…cy siÄ™ wieloma szczegółami od pozostaĹ‚ych, starszych .14D, m.i. z 1997 roku. |
|
| Autor: | Le Cobusier [ Pią, 26.06.2009, 12:12 ] |
| Temat postu: | Re: Ikarus 270 |
po co ta szyba, stawiała tylko opory powietrza i zwiększała zużycie paliwa |
|
| Autor: | marcin80silesia [ Nie, 12.07.2009, 9:42 ] |
| Temat postu: | Re: Ikarus 270 |
ale kaszalot wyglada jak samorobka wykonana przez rzemieslnikow w garazu |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Pią, 17.07.2009, 6:03 ] |
| Temat postu: | Re: Ikarus 270 |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() old-ikarus.hu |
|
| Autor: | Osiek [ Pią, 17.07.2009, 17:39 ] |
| Temat postu: | Re: Ikarus 270 |
Podoba mi się ten karkołomny design, w dodatku wygląda na bezpieczny |
|
| Autor: | moreno [ Sob, 18.07.2009, 9:35 ] |
| Temat postu: | Re: Ikarus 270 |
Cytuj: w dodatku wyglÄ…da na bezpieczny a co w nim bezpiecznego ?? |
|
| Autor: | RR ltd Co. [ Sob, 18.07.2009, 10:02 ] |
| Temat postu: | Re: Ikarus 270 |
chociaĹĽby zderzaki - pogrubione, zrobione chyba z gumy |
|
| Autor: | moreno [ Sob, 18.07.2009, 10:40 ] |
| Temat postu: | Re: Ikarus 270 |
RR ltd Co. napisał(a): chociaĹĽby zderzaki - pogrubione, zrobione chyba z gumy hmmm... mialbym co do tego watpliwosci ,ale jako ,ze nie jestem specjalista od autobusow z tej epoki nie moge podjac tematu |
|
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|