Samochody Świata - Forum Motoryzacyjne
https://www.samochodyswiata.pl/

Ikarus 270
https://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=22&t=10180
Strona 1 z 1

Autor:  fischer777 [ Sob, 25.02.2006, 13:40 ]
Temat postu:  Ikarus 270

Zaprezentowany został w 1975 r. i chyba był produkowany...
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
źródło: buszok

Autor:  Szakall69 [ Sob, 25.02.2006, 14:08 ]
Temat postu: 

ta szyba 2 pasuje tutaj jak nie wiem :> :> ale jaki luksus wewnÄ…trz 8) 8)

Autor:  Kobi [ Sob, 25.02.2006, 18:51 ]
Temat postu: 

Wygląda jak 260 z podniesionym dachem i "doklejonymi" pługami z przodu i z tyłu :twisted:

Autor:  markus [ Pią, 03.03.2006, 20:53 ]
Temat postu: 

Oszk**** ale muflon :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Autor:  ixxos [ Sob, 04.03.2006, 9:02 ]
Temat postu: 

ojejku :shock: :shock: :? to chyba raczej prototyp

Autor:  Mason [ Sob, 04.03.2006, 10:55 ]
Temat postu: 

Ikarus miał zaj****ste autobusy. Szkoda że nowych autobusów tej węgierskiej marki nie widuje się już w Polsce. A ten prototyp jest klawy.

Autor:  Killer [ Sob, 02.12.2006, 21:51 ]
Temat postu: 

Mason napisał(a):
Ikarus miał zaj****ste autobusy. Szkoda że nowych autobusów tej węgierskiej marki nie widuje się już w Polsce. A ten prototyp jest klawy.


Wiesz ogólnie to juz nie ma marki Ikarus ... ikarusa wykupił Iribus ... i już fabryka na węgrzech nie produkuje pod nazwą Ikarus tylko Iribus i są to autbusy podobne wyglądem do nowych EAG ale pod nazwą Iribus niestety ...

Autor:  RR ltd Co. [ Sob, 02.12.2006, 21:54 ]
Temat postu: 

Dobrze, że odkopałeś ten temat, fajny prototyp.

Autor:  Rollo1323 [ Sob, 14.03.2009, 16:15 ]
Temat postu:  Re:

Killer napisał(a):
Mason napisał(a):
Ikarus miał zaj****ste autobusy. Szkoda że nowych autobusów tej węgierskiej marki nie widuje się już w Polsce. A ten prototyp jest klawy.


Wiesz ogólnie to juz nie ma marki Ikarus ... ikarusa wykupił Iribus ... i już fabryka na węgrzech nie produkuje pod nazwą Ikarus tylko Iribus i są to autbusy podobne wyglądem do nowych EAG ale pod nazwą Iribus niestety ...


Dokładnie. Gdyby nie długi Ikarusa, na pewno nie wycofał by się z rynków wielu krajów. Nie zaprzeczam, że jeżeli Ikarus by produkował dalej pojazdy komunikacji miejskiej, widzielibyśmy je w Polsce w dużych ilościach, szczególnie serii 400.

Ciekawostka:
Najmłodszy z przedstawicieli Ikarusa dotarł do Bielska-Białej, w 1998 roku, jako Ikarus 415.14D, różniący się wieloma szczegółami od pozostałych, starszych .14D, m.i. z 1997 roku.

Autor:  Le Cobusier [ Pią, 26.06.2009, 12:12 ]
Temat postu:  Re: Ikarus 270

po co ta szyba, stawiała tylko opory powietrza i zwiększała zużycie paliwa

Autor:  marcin80silesia [ Nie, 12.07.2009, 9:42 ]
Temat postu:  Re: Ikarus 270

ale kaszalot wyglada jak samorobka wykonana przez rzemieslnikow w garazu

Autor:  RR ltd Co. [ Pią, 17.07.2009, 6:03 ]
Temat postu:  Re: Ikarus 270

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
old-ikarus.hu

Autor:  Osiek [ Pią, 17.07.2009, 17:39 ]
Temat postu:  Re: Ikarus 270

Podoba mi się ten karkołomny design, w dodatku wygląda na bezpieczny :>

Autor:  moreno [ Sob, 18.07.2009, 9:35 ]
Temat postu:  Re: Ikarus 270

Cytuj:
w dodatku wyglÄ…da na bezpieczny
ç

a co w nim bezpiecznego ??

Autor:  RR ltd Co. [ Sob, 18.07.2009, 10:02 ]
Temat postu:  Re: Ikarus 270

chociaĹĽby zderzaki - pogrubione, zrobione chyba z gumy

Autor:  moreno [ Sob, 18.07.2009, 10:40 ]
Temat postu:  Re: Ikarus 270

RR ltd Co. napisał(a):
chociaĹĽby zderzaki - pogrubione, zrobione chyba z gumy

hmmm... mialbym co do tego watpliwosci ,ale jako ,ze nie jestem specjalista od autobusow z tej epoki nie moge podjac tematu

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/