Kolczan napisał(a):
Jendo pytanko co do kokpitu. Dlaczego kierownica, obrotomierz, prędkościomierz, kontrolki i inne wskaźniki są z MANa Takie same można zobaczyć np. w MANach serii F90 czy F2000. Dlaczego więc Scania nie zastosowała własnego kokpitu Przecierz mogli wziąć go z własnych ciężarówek, a nie zaporzyczać od innych.
Takie wprawne oko , a nie zauważyło znaczku Mana na kierownicy

Pewnie wkradł się jakiś błąd i deska rozdzielcza nie jest od tego autobusu
