Switch to full style
Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Wyślij odpowiedź

2005 Mercedes-Benz Integro

Sob, 03.12.2005, 20:47

Nowa generacja Mercedesa Integro , druga światowa premiera po Mercedesie Capacity.

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Copyright (C) fan-gallerie.de
Ostatnio edytowany przez Kobi, Nie, 04.12.2005, 11:25, edytowano w sumie 1 raz

Sob, 03.12.2005, 20:54

Ten juĹĽ mi siÄ™ mniej podoba :/

Nie, 04.12.2005, 10:16

moze być - tutaj też powinni jakąś "klime" czy cóś
zabudować w dachu, a nie oszczędzają
:mryellow:

Pon, 05.12.2005, 12:16

łandy na zewnątrz bo środek to nie bardzo mi sie podoba - zaduzo plastiku no i te fotele :| :|

Pon, 05.12.2005, 14:14

Typowy autobus do komunikacji międzymiastowej, ładny z zewnątrz w środku mniej - tyle w tym temacie.
Wyślij odpowiedź