Switch to full style
Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Wyślij odpowiedź

"Max"

Pią, 18.11.2005, 16:44

Autobusik miejski hybrydowy coĹ› w stylu takiego krĂłtkiego metra
- bardzo nowoczesny musze przyznać

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
i peroniki
Image
Image

i filmiki po kilka MB (nie oglądałem ) :wink:
http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pr ... dance.mpeg
http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pr ... dance.mpeg


a tutaj jeszcze inne zdjęcia (nocne) -w dużej rozdzielczości
ImageImage

kliknij: http://www.rtcsouthernnevada.com/max/pressroom/photos/

(C)http://www.rtcsouthernnevada.com

Pią, 18.11.2005, 18:30

Bardzo mi się podoba , futurystyczna sylwetka i hybrydowy silnik to w tym przypadku bardzo trafne i udane połacznie ;) koszty eksplatacji tego pojazdu z pewnością są dużo niższe od zwykłych autobusów . Przednie światła podobne do Polskich Solarisów ;) Zadziwiają mnie specjalne przystanki :shock:

Pią, 18.11.2005, 21:15

Ciekawa koncepcja z tym silnikiem hybrydowym, ciekawe o ile niĹĽsze sÄ… koszty utrzymania takiego pojazdu.
Kobi napisał(a):ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki

Mnie teĹĽ :wink:

Sob, 19.11.2005, 16:24

Kobi napisał(a): ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki

w Polsce długo by nie wytrzymały :( :( a szkoda bo autobusik spoko ale nie podobają mi sie te osłony kół - czy to konieczne ??

Sob, 19.11.2005, 23:03

Patrzac na te zdiecia i na nasz kraj to tak jakby patrzec okolo 50-60 lat w przod.

Sob, 19.11.2005, 23:05

Patrzac na te zdiecia i na nasz kraj to tak jakby patrzec okolo 50-60 lat w przod.

Sob, 19.11.2005, 23:56

Szakall69 napisał(a):Kobi napisaĹ‚:
ZadziwiajÄ… mnie specjalne przystanki

w Polsce długo by nie wytrzymał


u nas nie mialaby by prawa istniec... :roll: jak cos jest ladne i dla wszystkich to u nas zawsze sie znajdzie ktos komu przeszkadza... ech :/

projekt autobusu z takim silnikiem i wprowadzenie go na ulice na pewno wnioslby wiele dobrego dla miast... Sama konstrukcja nadwozia jest nieco zbyt awangardowa ale pomysl z silnikiem jest bardzo trafiony... jakby nie patrzec, w Polsce, najwiiecej smrodu i zanieczyszcze na ulicach powoduja autobusy miejskie... :roll: ;)

Sob, 03.12.2005, 20:35

przypomina tramwaj siemensa :lol:
Wyślij odpowiedź