Nie, 05.12.2004, 20:38
Nie, 05.12.2004, 20:43
Nie, 05.12.2004, 20:45
Nie, 05.12.2004, 20:56
el_payaco napisał(a):W wakacje jechaĹ‚em czymĹ› takim, tylko ĹĽe z lat '60
Nie, 05.12.2004, 21:29
Nie, 05.12.2004, 21:33
HARNAĹš napisał(a):Nie pogniewaĹ‚ bym sie jak by mnie czymĹ› takim odwoĹĽono do szkoĹ‚y
![]()
Nie, 05.12.2004, 21:35
Emjot napisał(a):Spoko. U nas teĹĽ nie jest Ĺşle. PrzecieĹĽ mamy w miarÄ™ mĹ‚ode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem.![]()
Nie, 05.12.2004, 21:36
HARNAĹš napisał(a):Emjot napisał(a):Spoko. U nas teĹĽ nie jest Ĺşle. PrzecieĹĽ mamy w miarÄ™ mĹ‚ode (bo tylko 15-20 letnie) Autosany z nowym lakierem.![]()
Zapomniałeś dodać że z przebiegiem miliona kilometrówi nie spełniających nawet normy EURO-1000000
Nie, 05.12.2004, 22:24
Nie, 05.12.2004, 22:29
Sob, 03.12.2005, 14:10
Sob, 03.12.2005, 20:38