Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Czw, 31.12.2009, 18:42
Witam szanowne grono, jestem w posiadaniu ciekawego zdjęcia autobusu, no i właśnie czy ktoś jest mi wstanie powiedzieć co to za model ??? bardzo mi zależy na jakich kol wiek informacjach na ten temat
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/338 ... 8e815.html
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.