Switch to full style
Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Wyślij odpowiedź

2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Wto, 24.11.2009, 16:54

Image
Image
Image
Image
Image
http://www.mitsubishi-fuso.com/

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Wto, 24.11.2009, 17:23

Układ siedzień jak w tramwaju ... a ten telefon stacjonarny na desce rozdzielczej wymiata po całości :lol: Dla takiego autokaru turystycznego nie lepsza była by automatycznia skrzynia ? Bo to widze 6 biegowy manual :>

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Wto, 24.11.2009, 18:51

Stylistycznie nie powala, jest wrecz troche zacofany :? Wnetrze za to musi byc wygodne, aczkolwiek i tutaj design nie powala :wink:

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Wto, 24.11.2009, 22:22

Japończycy inaczej podchodzą do sprawy, niż Europejczycy, stąd różnica w designie

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Śro, 25.11.2009, 16:08

Według mnie jest lepszy od tego czym jeżdżę na wycieczki szkolne :mryellow: . A już na pewno od autobusu miejskiego :twisted:

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Śro, 25.11.2009, 19:00

RR ltd Co. napisał(a):JapoĹ„czycy inaczej podchodzÄ… do sprawy, niĹĽ Europejczycy, stÄ…d różnica w designie

jesli ten autobus ma byc na rynek azjatycki to ok , bo na Europejskim go nie widze :)

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Pią, 27.11.2009, 21:15

coś za dużo sake, bo tył nie pasuje to ogólnej linii auta, sufit jest dość niski i ten dziwny układ siedzeń

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Sob, 28.11.2009, 12:03

Le Cobusier napisał(a):coĹ› za duĹĽo sake, bo tyĹ‚ nie pasuje to ogĂłlnej linii auta, sufit jest dość niski i ten dziwny ukĹ‚ad siedzeĹ„

sory ale to jest autobus dwupoziomowy stąd niski dach, idąc dalej, układ siedzeń jest taki a nie inny bo jest to pierwsza liga pod względem komfortu. wolisz jechać starym autosanem i obijać się ramionami z pasażerem obok?

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Pią, 04.12.2009, 21:21

wolisz jechać starym autosanem i obijać się ramionami z pasażerem obok?


lepszy on niż zapchany i przepocony bus mb sprinter, co do autobusu to jest autokar a nie autobus lokalny. Polska a Japonia to chyba inne realia, Autosan H9 i to oto mitsubishi to zupełnie inne czasy, więc twoje porównanie nie ma sensu

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Pią, 04.12.2009, 21:26

inne czasy? jakoś i tak nadal najwięcej dziewiątek jeździ w barwach pksów ;)

Re: 2008 Mitsubishi Aero King Highway Liner

Pią, 18.12.2009, 14:40

chodziło mi o epokę w której był projektowany, a nie eksploatowany. Według twojego sposobu myślenia można porównać lanosa do ceed'a?
Wyślij odpowiedź