Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Wto, 24.11.2009, 17:23
Układ siedzień jak w tramwaju ... a ten telefon stacjonarny na desce rozdzielczej wymiata po całości

Dla takiego autokaru turystycznego nie lepsza była by automatycznia skrzynia ? Bo to widze 6 biegowy manual
Wto, 24.11.2009, 18:51
Stylistycznie nie powala, jest wrecz troche zacofany

Wnetrze za to musi byc wygodne, aczkolwiek i tutaj design nie powala
Wto, 24.11.2009, 22:22
Japończycy inaczej podchodzą do sprawy, niż Europejczycy, stąd różnica w designie
Śro, 25.11.2009, 16:08
Według mnie jest lepszy od tego czym jeżdżę na wycieczki szkolne

. A juĹĽ na pewno od autobusu miejskiego
Śro, 25.11.2009, 19:00
RR ltd Co. napisał(a):JapoĹ„czycy inaczej podchodzÄ… do sprawy, niĹĽ Europejczycy, stÄ…d różnica w designie
jesli ten autobus ma byc na rynek azjatycki to ok , bo na Europejskim go nie widze
Pią, 27.11.2009, 21:15
coś za dużo sake, bo tył nie pasuje to ogólnej linii auta, sufit jest dość niski i ten dziwny układ siedzeń
Sob, 28.11.2009, 12:03
Le Cobusier napisał(a):coĹ› za duĹĽo sake, bo tyĹ‚ nie pasuje to ogĂłlnej linii auta, sufit jest dość niski i ten dziwny ukĹ‚ad siedzeĹ„
sory ale to jest autobus dwupoziomowy stąd niski dach, idąc dalej, układ siedzeń jest taki a nie inny bo jest to pierwsza liga pod względem komfortu. wolisz jechać starym autosanem i obijać się ramionami z pasażerem obok?
Pią, 04.12.2009, 21:21
wolisz jechać starym autosanem i obijać się ramionami z pasażerem obok?
lepszy on niż zapchany i przepocony bus mb sprinter, co do autobusu to jest autokar a nie autobus lokalny. Polska a Japonia to chyba inne realia, Autosan H9 i to oto mitsubishi to zupełnie inne czasy, więc twoje porównanie nie ma sensu
Pią, 04.12.2009, 21:26
inne czasy? jakoś i tak nadal najwięcej dziewiątek jeździ w barwach pksów
Pią, 18.12.2009, 14:40
chodziło mi o epokę w której był projektowany, a nie eksploatowany. Według twojego sposobu myślenia można porównać lanosa do ceed'a?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.