Switch to full style
Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
{ TOPIC_LOCKED_SHORT }

Fajne auto

Czw, 02.07.2009, 19:15

Ja jeżdżę taką bovą 01r.340kn. auto jest super w porównaniu do neoplana n 316 siedzenia są bardzo wygodne w aucie nie trzeba nigdzie chodzić do żadnego barku bo wszystko się robi na kierownicy silnik słaby ale może być tylko dużo pali cholera 30l. na 100 jak się jedzie 80 to spali nawet 20l. no ale jak się jedzie na przykład do Włoch to nie będę jechał 80 tylko 100
{ TOPIC_LOCKED_SHORT }