Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Pią, 26.06.2009, 17:14
pierwszy najlepszy

nie przesadzony i ladne rozplanowanie wnetrza
Pią, 26.06.2009, 17:35
Ten z numerem 15 wyglada super

Troche jak czapka tych kolesi co stoja kolo palacu, i sie nie ruszaja
Pią, 26.06.2009, 21:39
Mnie tez się podoba "15", ale wszelkie konwenanse łamie "521" - zupełnie nowe myślenie o autobusach
Sob, 27.06.2009, 12:11
Jak na moj gust pierwszy jest najlepszy.
i mala watpliwosc "521" technikom jazdy przypominal by cignik siodlowy (pewnie bylby tylko krutszy) jakie by obowiazywal prawo jazdy ??
Sob, 27.06.2009, 12:21
Te koncepcje "przyszłości" to chyba już nieco wiekowe...
Pon, 29.06.2009, 12:36
...i nieco tragiczne. Co za nieestetyczne projekty
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.