Switch to full style
Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Wyślij odpowiedź

Optare Rapta

Czw, 25.06.2009, 20:03

Brytyjski dwupokładowy mieszczuch :D

Image
Image
Image

więcej zdjęć i dane tech producenta:
http://s261370817.websitehome.co.uk/pro ... =1&Index=1
Ostatnio edytowany przez ixxos, Pią, 26.06.2009, 14:00, edytowano w sumie 1 raz

Re: Optare Rapta

Czw, 25.06.2009, 20:22

zdecydowanie stary dobry , CZERWONY pietrowy autobus na ul. Londynu niz ta paskude :/

Re: Optare Rapta

Czw, 25.06.2009, 21:54

A ja wprost przeciwnie: jest obłędny - wyobraź go sobie szakal, w czerwieni :roll: :mryellow:

Re: Optare Rapta

Czw, 25.06.2009, 22:48

Prezentuje siÄ™ wprost niesamowicie.

Re: Optare Rapta

Pią, 26.06.2009, 12:09

a fuuuu.....

Re: Optare Rapta

Pią, 26.06.2009, 13:12

Zdecydowanie popieram entuzjastĂłw - wow! A stary czerwony niech sobie jeĹşdzi jako klasyk i atrakcja dla turystĂłw.

Re: Optare Rapta

Pią, 26.06.2009, 15:13

Wyglada okej, ale szału nie ma :wink:

Re: Optare Rapta

Pią, 26.06.2009, 17:25

RR ltd Co. napisał(a):A ja wprost przeciwnie: jest obłędny - wyobraĹş go sobie szakal, w czerwieni :roll: :mryellow:



Le Cobusier napisał(a):a fuuuu.....


:twisted: :twisted:

Re: Optare Rapta

Sob, 27.06.2009, 22:12

Yyy, gdzie on ma tył a gdzie przód? :roll: Jakoś dziwnie wygląda, nie jak autobus miejski tylko turystyczny ;/

Re: Optare Rapta

Nie, 28.06.2009, 10:41

Thomson napisał(a):Yyy, gdzie on ma tyĹ‚ a gdzie przĂłd? :roll:

nie fotek z tyłu , te 3 fotki sa od przodu :) wiec narazie nie ma problemu :D

Re: Optare Rapta

Pon, 29.06.2009, 12:34

http://coventrybuses.photos.gb.net/p54756985.html

tu są fotki autobusu z tyłu, ciekawe czy będzie miał silnik w tak zwanej "wieży"
Wyślij odpowiedź