Switch to full style
Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Wyślij odpowiedź

BOVA MAGIQ

Pon, 09.08.2004, 20:31

Image
Image
Image
Image
Image
Image

(C) busepullman

[edit]
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

z racji odkopania tematu wrzuciłem pare zdjęć bo stare wygasły... szkoda bo napewno były lepsze :twisted:
/mod/

new sources: http://www.autoreview.ru, http://www.csad.cz, prahamhd.vhd.cz, en.red-dot.org, http://www.abw.by, home.planet.nl, http://www.estermann-reisen.ch

Pon, 09.08.2004, 21:01

Odrobine zbyt gładki ;)

Pon, 09.08.2004, 21:05

MoĹĽe stuningowany :P dziwny ale fajny :P

Pon, 09.08.2004, 21:18

e no ten jest zajebisty!!!!!!!!

Pon, 09.08.2004, 21:31

Styl amerykański :P oskubany ze wszytkiego co się da :P

Pon, 09.08.2004, 22:07

Tylko na takich zdjęciach ewentualnie da się go oglądać, w normalnym otoczeniu, na normalnych fotach bez tych cieni, wyglądałby koszmarnie...

t.m.

Pon, 09.08.2004, 22:09

Chyba bym się za nim nie obejżał w takim razie :P

Pon, 09.08.2004, 23:01

Dobry jest!

Śro, 11.08.2004, 20:46

fotele jak kiecka jakiejĹ› starej baby ze wsi

Śro, 11.08.2004, 21:09

Buhaha rozpędziłeś się chyba troche bo ja na żadnym zdjęciu fotelów nie widze :P

Śro, 11.08.2004, 21:47

rapsik napisał(a):fotele jak kiecka jakiejĹ› starej baby ze wsi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no nie moge z nim :lol: :lol: :lol: :wink:

Śro, 11.08.2004, 22:00

Dj Boowzy napisał(a):Buhaha rozpÄ™dziĹ‚eĹ› siÄ™ chyba troche bo ja na ĹĽadnym zdjÄ™ciu fotelĂłw nie widze :P


To się przyjżyj bo na dwóch widać. :P 8)

Czw, 12.08.2004, 10:03

No ale dokładnie nie widać :P więc jak możesz oceniać rapsik :P

Pią, 13.08.2004, 21:07

bo w takie grochy jak "kiecka starej baby:)"

Sob, 24.06.2006, 17:55

Mam pytanie odnośnie tego jak sie wymawia nazwy modeli Bovy: Magiq, Futura??

Sob, 24.06.2006, 17:58

OT

Jeden z największych odkopów jakie na tym forum widziałem :twisted:

EOT

Sob, 24.06.2006, 18:18

To może jakiś wpis do księgi Guinessa?? :mryellow:

Sob, 24.06.2006, 20:17

ZIELU napisał(a):Mam pytanie odnoĹ›nie tego jak sie wymawia nazwy modeli Bovy: Magiq, Futura??


"Magiku" -"Futura"
ale masz pytania :wink:

Witanko na forum
:D

ps przy okazji) zdjęcia nie działają :roll: może ktoś odświerzy 8)

Sob, 24.06.2006, 20:59

wrzuciem do postu Kobi'ego pare fot w ramach odświerzenia ... takie przypadkowe na szybko odgrzebane ... :lol:

ZIELU .... witamy na forum :> Image :>

Nie, 25.06.2006, 7:01

ten pierwszy całkiem ciekawie zaprojektowany - bardzo elegancka linia
Wyślij odpowiedź