Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Pon, 09.08.2004, 21:01
Odrobine zbyt gładki
Pon, 09.08.2004, 21:05
MoĹĽe stuningowany

dziwny ale fajny
Pon, 09.08.2004, 21:18
e no ten jest zajebisty!!!!!!!!
Pon, 09.08.2004, 21:31
Styl amerykański

oskubany ze wszytkiego co siÄ™ da
Pon, 09.08.2004, 22:07
Tylko na takich zdjęciach ewentualnie da się go oglądać, w normalnym otoczeniu, na normalnych fotach bez tych cieni, wyglądałby koszmarnie...
t.m.
Pon, 09.08.2004, 22:09
Chyba bym się za nim nie obejżał w takim razie
Pon, 09.08.2004, 23:01
Dobry jest!
Śro, 11.08.2004, 20:46
fotele jak kiecka jakiejĹ› starej baby ze wsi
Śro, 11.08.2004, 21:09
Buhaha rozpędziłeś się chyba troche bo ja na żadnym zdjęciu fotelów nie widze
Śro, 11.08.2004, 22:00
Dj Boowzy napisał(a):Buhaha rozpÄ™dziĹ‚eĹ› siÄ™ chyba troche bo ja na ĹĽadnym zdjÄ™ciu fotelĂłw nie widze

To się przyjżyj bo na dwóch widać.
Czw, 12.08.2004, 10:03
No ale dokładnie nie widać

więc jak możesz oceniać rapsik
Pią, 13.08.2004, 21:07
bo w takie grochy jak "kiecka starej baby:)"
Sob, 24.06.2006, 17:55
Mam pytanie odnośnie tego jak sie wymawia nazwy modeli Bovy: Magiq, Futura??
Sob, 24.06.2006, 17:58
OT
Jeden z największych odkopów jakie na tym forum widziałem
EOT
Sob, 24.06.2006, 18:18
To może jakiś wpis do księgi Guinessa??
Sob, 24.06.2006, 20:17
ZIELU napisał(a):Mam pytanie odnoĹ›nie tego jak sie wymawia nazwy modeli Bovy: Magiq, Futura??
"Magiku" -"Futura"
ale masz pytania
Witanko na forum
ps przy okazji) zdjęcia nie działają

może ktoś odświerzy
Sob, 24.06.2006, 20:59
wrzuciem do postu
Kobi'ego pare fot w ramach odświerzenia ... takie przypadkowe na szybko odgrzebane ...
ZIELU .... witamy na forum
Nie, 25.06.2006, 7:01
ten pierwszy całkiem ciekawie zaprojektowany - bardzo elegancka linia
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.