Switch to full style
Wszysko o microbusach, minibusach i autobusach
Wyślij odpowiedź

Scani Irizar Century 10.35

Pon, 09.08.2004, 20:26

Image
Image
Image
Image

(C) busepullman

Pon, 09.08.2004, 21:14

Eee...amatorski ;)

Pon, 09.08.2004, 21:17

taki zwykły :twisted:

Pon, 09.08.2004, 21:23

Zobaczcie na deskre rozdzielczÄ… wyglÄ…da jak fala na morzu :P zaduĹĽo na tej desce drewna !

Pon, 09.08.2004, 21:25

Deska kiszkowata

Pon, 09.08.2004, 21:37

Gdybym siedzial za deską to chyba bym zwymiotował :lol:

Pon, 09.08.2004, 21:38

bowzy se zajebiście posty nabijasz.stworzył temat a teraz gada po części żeby nawalić 100000 postów i tak nie wygrasz samochodu :wink:

Pon, 09.08.2004, 21:41

Nakręcam ipreze która zwie się " nabij posta" :lol: Ale mi to sprawia przyjemnosć jak zrobie sobie kilkanaście galeri i poźniej na nie odpowiadam :P ;)

Pon, 09.08.2004, 21:43

Reanimator napisał(a): tak nie wygrasz samochodu :wink:

A TO MOZNA WYGRAC? :cry: EJJJ DLACZEGO TERAZ MI O TYM MÓWICIE? ;)

Tak jest Boowzy, z tych galerii niech chociaaz tyle przyjemnosci dla twórcy bedzie ;) gadać ile wlezie,a cyferki... je**ć ;)

Pon, 09.08.2004, 21:47

No chłopaki robimy akcje bijemy rekordy nie pamiętacie :P

Pon, 09.08.2004, 21:52

AAAAAAAAAAA noo taaaaaaaaaaak :P

Pon, 09.08.2004, 21:53

No chłopaki dzisiaj nie zaszaleliśmy :P

Pon, 09.08.2004, 21:56

No bo nie bło z kim ;)
A poza tym to dzisiaj w sumie sporo topicków stworzylismy :D powinno wystarczyć na pare dni ;)

Pon, 09.08.2004, 21:57

Ja dzisiaj stworzyłem 25 chyba :D

Wto, 10.08.2004, 17:08

I'm lovin' it :D

Śro, 11.08.2004, 10:33

A co ty w nim takeigo fajnego widzisz ?

Śro, 11.08.2004, 10:49

Oj chciał coś fajnego powiedziec i przyfisiować :lol: :wink:

Śro, 11.08.2004, 20:31

wracajÄ…c do tematu

czy wszystkie fotele muszÄ… miec takie oczojebne kolory

Sob, 03.12.2005, 14:18

nie naĹĽekaj tylko podziwiaj :twisted: :twisted:

Sob, 03.12.2005, 21:41

Jendo pytanko co do kokpitu. Dlaczego kierownica, obrotomierz, prędkościomierz, kontrolki i inne wskaźniki są z MANa :?: Takie same można zobaczyć np. w MANach serii F90 czy F2000. Dlaczego więc Scania nie zastosowała własnego kokpitu :?: Przecierz mogli wziąć go z własnych ciężarówek, a nie zaporzyczać od innych.
Wyślij odpowiedź